رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد تاکید کرد: نیروی انتظامی در خط مقدم فعالیت های اجتماعی قرار دارد

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد تاکید کرد: نیروی انتظامی در خط مقدم فعالیت های اجتماعی قرار دارد


رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد تاکید کرد: نیروی انتظامی در خط مقدم فعالیت های اجتماعی قرار دارد

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری در دیدار با معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان یزد ضمن اعلام آمادگی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری در افزایش همکاری با معاونت اجتماعی ناجا،تاکید کرد:  نیروی انتظامی با اشرافیت اطلاعاتی و عملیاتی در خط مقدم فعالیت های اجتماعی قرار دارد.
به گزارش روابط عمومی سازمان سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد - عباس ملازینلی با سرهنگ محمدرضا مزیدی معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان یزد دیدار کرد.
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در این دیدار با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، از زحمات پلیس در حفظ ارزش های دینی و ملی جمهوری اسلامی ایران قدردانی کرد.
وی با تاکید بر اینکه فعالیت پلیس در حوزه اجتماعی نقش بسزایی در کاهش آسیب های جامعه داشته است، عنوان کرد: نیروی انتظامی با اشرافیت اطلاعاتی و عملیاتی در خط مقدم فعالیت های اجتماعی قرار دارد و در این بین نیروی انتظامی استان یزد نیز توانسته در این حوزه اقدامات مثمر ثمر بسیاری را از خود به یادگار بگذارد.
ملازینلی با تشریح فعالیت های پنجگانه سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در حوزه اجتماعی، افزود: سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی همواره کوشیده تا در توان خود و با تکیه بر یک هیات اندیشه ورز متخصص بتواند در این حوزه نیز اقدامات ارزشمندی را در قائده هرم جامعه به ثمر برساند.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد تصریح کرد: واحد آموزش شهروندی این سازمان نیز توانسته از بدو فعالیت خود با تولید محتوای تخصصی در این حوزه به نیکی بدرخشد.

ملازینلی نسبت به افزایش همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد با معاونت اجتماعی نیروی انتظامی استان ابراز امیدواری کرد.
سرهنگ محمدرضا مزیدی معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان یزد نیز در این دیدار با بیان اینکه از رویکردهای مهم ناجا، جامعه محور بودن است، عنوان کرد: هدف ناجا پیش بینی و سپس پیشگیری از مسائل و آسیب‌های اجتماعی است و در این بین امنیت پایه ای ترین عرصه حیات انسان و بستری امن برای تحقق آرزوهای فرهنگی، اجتماعی و سیاسی است.
وی در ادامه با بیان اینکه کسب اعتماد مردم مهم‌ترین سرمایه اجتماعی نیروی انتظامی است، افزود: ضروری ترین نیاز جامعه، مقوله امنیت اجتماعی است که مسئولیت اصلی آن برعهده نیروی انتظامی است.
مزیدی همچنین با تحسین فعالیت های فرهنگی اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، خاطرنشان کرد: نیاز امروز جامعه به مقولات اجتماعی از جمله قانونمداری، برخورد با هنجارشکنان و البته کاهش آسیب های اجتماعی است که سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد توانسته در کیفی سازی و گسترش این مهم نقش محوری داشته باشد.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.