• یک‌شنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

تـوزیع تـقویم اطـلاع رسـانی جمع آوری پسماند

تـوزیع تـقویم اطـلاع رسـانی جمع آوری پسماند

رییس اداره خدمات شهری شهرداری منطقه دو اعلام کرد: طرح توزیع تقویم روزشمار زباله در سطح منطقه با هدف تفکیک زباله انجام گرفت.

غلامعلی مزیدی با اشاره به جمع‌آوری پسماندهای تر سطح منطقه گفت: پسماند های تر شهروندان براساس جدول زمانبندی در تقویم زباله جمع آوری می شود.وی تصریح کرد: منطقه  در حال توزیع تقویم اطلاع رسانی جمع آوری پسماند تر است که در این تقویم ها روزهای حمل پسماند تر (زباله) درج شده است.

وی از شهروندان خواست زباله های خود را رأس ساعت 22 بیرون از منزل قرار داده و ضمن تفکیک پسماند تر و خشک، همچنین کاهش تولید پسماند و خودداری از ریختن آب و مایعات در داخل پسماند تر از تولید شیرابه نیز جلوگیری کنند تا علاوه بر کمک به حفظ محیط زیست به صرفه جویی در هزینه های شهر کمک کنند، چرا که این صرفه جویی ها  صرف آبادانی شهر خواهد شد.

وی خاطر نشان ساخت تفکیک زباله های تر و خشک در مبدا یکی از مهمترین اقداماتی است که در جمع آوری مناسب پسماند شهری تاثیر گذار بوده و قطعا برنامه ریزی مناسبی برای رفتن به سمت و سوی بازیافت این مواد می تواند با ساماندهی این موضوع امکان پذیر خواهد بود.

وی تاکید کرد: در حال حاضر روزانه تقریبا 66 تن پسماند شهری از سطح منطقه جمع آوری شده و شهرداری در ارتباط با این امر هزینه های زیادی را متحمل می شود.

 

آدرس کوتاه :

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ايمني شهرداري يزد از انجام 15 مورد ماموریت رفع مشکل آبگرفتگی معابر و سیلاب خبر داد.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ايمني شهرداري يزد از انجام 15 مورد ماموریت رفع مشکل آبگرفتگی معابر و سیلاب بعد از نزول رحمت الهي در شهر يزد خبر داد. ...

۱۳۹۸/۰۳/۱ 50 بازدید