لزوم شناخت کامل مفاهیم مقاومت و ایثار

لزوم شناخت کامل مفاهیم مقاومت و ایثار


لزوم شناخت کامل مفاهیم مقاومت و ایثار

لزوم شناخت کامل مفاهیم مقاومت و ایثار

رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد بر شناخت کامل مفاهیم مقاومت و ایثار تاکید کرد و گفت: برای نشر آثار و ارزش‌های دفاع مقدس، باید هر یک از الفاظ و مفاهیم «مقاومت» و «ایثار» را به خوبی شناخت.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، عباس ملازینلی، رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد با منصور زارع، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان یزد دیدار و گفتگو کرد.
ملازینلی در این دیدار با اشاره به لزوم شناخت کامل مفاهیم مقاومت و ایثار، اظهار داشت: برای نشر آثار و ارزش‌های دفاع مقدس، باید هر یک از الفاظ و مفاهیم «مقاومت» و «ایثار» را به خوبی شناخت تا نشر آن‌ها به درستی و اثرگذار انجام شود.
رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد ادامه داد: چنانچه نیروهای ارزشی نوش‌داروی هنر را بچشند و در مقابل هنرمندان نیز معنویت را لمس کنند، کارخانه انسان‌سازی شروع به کار خواهد کرد.
در این دیدار همچنین، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان یزد گفت: سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، در مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس برای اقشار مختلف مردم به‌ویژه دانشجویان و دانش‌آموزان، برنامه‌های متناسب فرهنگی دفاع مقدس پیش‌بینی و اجرایی کند.