فراخوان طرح المان میدان نماز یزد

فراخوان طرح المان میدان نماز یزد


فراخوان طرح المان میدان نماز یزد

 مدیرعامل سازمان فرهنگی ،ورزشی شهرداری یزد گفت: پیشنهاد تغییر نماد میدان نماز از سوی سازمان فرهنگی ؛ورزشی شهرداری یزد در شورای ستاد اقامه نماز مطرح و تصویب شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ،ورزشی شهرداری یزد؛ سید حسن حسینی با اعلام این خبر اذعان داشت : فراخوان ملی طراحی نماد میدان نماز یزد به زودی برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه نماد قبلی میدان نماز درخور نام این میدان نبود، اعلام کرد: در راستای مشارکت دادن هنرمندان و استفاده از ذوق و سلیقه صاحبان ایده در طراحی مظاهر شهری وفضاسازی در شهر این فراخوان به صورت ملی برگزار می شود.

حسینی بر تبدیل میدان نماز به یکی از زیباترین میدان های شهرتاکید کرد و گفت: با توجه به اینکه اسم میدان «نماز» است باید حق آن نیز ادا شود.وی با اشاره به اینکه در سال آینده اعتباری برای ساخت نماد میدان نماز اختصاص خواهد یافت، خاطرنشان کرد: نحوه فراخوانی جهت طراحی سمبل این میدان به زودی اعلام و در این زمینه سایتی جهت دریافت ایده های صاحب نظران راه اندازی خواهد شد.یادآور می شود بعد از برگزاری فراخوان و انتخاب ایده برتر از بین طرح های پیشنهادی بلافاصله ساخت آن آغاز خواهد شد.