راه اندازی چهار غرفه فرهنگی در مسیر راهپیمایی 22 بهمن

راه اندازی چهار غرفه فرهنگی در مسیر راهپیمایی 22 بهمن


راه اندازی چهار غرفه فرهنگی در مسیر راهپیمایی 22 بهمن

مدیر عامل سازمان فرهنگی ، ورزشی شهرداری یزد از راه اندازی چهار غرفه فرهنگی ، ورزشی برای پذیرایی از راهپیمایان در مسیر راهپیمایی 22 بهمن در یزد خبر داد .

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ، ورزشی شهرداری یزد

مدیر عامل سازمان فرهنگی ، ورزشی شهرداری یزد از راه اندازی چهار غرفه فرهنگی در مسیر راهپیمایی فردا برای پذیرایی از راهپیمایان خبر داد و گفت : این چهار غرفه در میدان بعثت مستقر می شوند و محصولات فرهنگی نظیر سربند ، لوح فشرده از سرود های انقلابی و پوستر های راهپیمایی به همراه پرچم را بین راهپیمایان توزیع می کنند .

سید حسن حسینی به حضور گردشگران خارجی در سی و چهارمین جشن بهار انقلاب اشاره و اضافه کرد : برای نخستین بار از گردشگران خارجی برای شرکت در جشن بهار انقلاب دعوت به عمل آمده است تا همگام با مردم دارالعباده یزد در این جشن شرکت کنند .

وی با عنایت به اینکه حضور گردشگران خارجی در راهپیمایی 22 بهمن با هماهنگی سازمان فرهنگی ، ورزشی شهرداری یزد و خانه فرهنگ اسلام و ایران انجام گرفته است ابراز کرد : با حضور این گردشگران شاهد صدور بیش از پیش انقلاب اسلامی به مردم خداجو و آزادی خواه دیگر کشورهای مستبد جهان باشیم .

مدیر عامل سازمان فرهنگی ، ورزشی شهرداری یزد ، نصب بنر در مسیر راهپیمایان برای ثبت دل نوشته های انقلابی مردم را یادآور شد و اظهار داشت : به منظور ثبت خاطرات مردمی و احساسات عموم اقشار جامعه در سی و چهارمین سال پیروزی انقلاب اسلامی این تابلو ها در مسیر راهپیمایان نصب می شوند .

سید حسن حسینی ارائه بادکنک به دانش آموزان ، نقاشی بر روی صورت کودکان و پذیرایی از راهپیمایان را از دیگر برنامه های روز جشن 22 بهمن در یزد برشمرد .