دیدار با عوامل سریال سردلبران

دیدار با عوامل سریال سردلبران 

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد از محل فیلمبرداری سریال «سر دلبران» بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد؛ محمدرضا پیرنیا به همراه جمعی از کارکنان سازمان به دیدار عوامل سریال سر دلبران که در محله دروازه قصاب های یزد در حال آماده شدن است ، بازدید کرد.

این سریال  به کارگردانی محمدحسین لطیفی و بازیگری برزو ارجمند ، اسماعیل محرابی  و... در بافت تاریخی شهر یزد فیلم برداری می شود و به گفته ی محمدحسین لطیفی قرار است این سریال 30 قسمتی در ماه مبارک رمضان امسال از شبکه ملی پخش شود.

محمدرضا پیرنیا در حاشیه این دیدار ضمن خوشامدگویی و ابراز خرسندی از انتخاب شهرتاریخی و فرهنگی یزد برای این سریال ، گفت: یزد از شهرهای اصیل ایران است که همواره پذیرای هنر بوده و این  را از بناهایی که در این شهر به زیباترین و در عین حال کاربردی ترین شکل ممکن وجود دارد می توان فهمید.

محمدحسین لطیفی نیز با ابراز امیدواری گفت: «بناهای تاریخی و کوچه های آشتی کنان یزد مرا برانگیخت تا در آینده نیز به یزد فکر کنم و حضور انبوه توریست در این شهر برای من حیرت انگیز است.»

محمدحسین لطیفی برای جوانان علاقه مند به حرفه کارگردانی و بازیگری ورک شاپ(کارگاه) 40ساعتی برگزار خواهد کرد که اطلاع رسانی آن بزودی منتشر خواهد شد.