جشن بزرگ میلاد نور در یزد برگزار می‌شود

جشن بزرگ میلاد نور در یزد برگزار می‌شودبه مناسبت میلاد با سعادت حضرت رسول (ص) و امام جعفر صادق(ع) جشن بزرگ میلاد نور در یزد برگزار می‌شود

 

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد ، محمدرضا پیرنیا ضمن تبریک هفته وحدت گفت: هفته وحدت نماد یگانگی و پیوستگی دنیای اسلام است و شخصیت نبی مکرم (ص) به عنوان نماد هویت امت واحده اسلامی می باشد.

این مقام مسئول افزود: هفته وحدت در بین امت‌های اسلامی از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است چرا که موجب همدلی و همبستگی مسلمانان است و این روز به خاطر خلقت عظیم پیامبر اسلام (ص) به‌ عنوان روز اخلاق و مهرورزی نامگذاری شده است.

وی از اجرای ویژه برنامه‌های متنوع فرهنگی ورزشی و مفرح به مناسبت هفته وحدت در شهر یزد خبر داد و افزود: به مناسبت میلاد با سعادت حضرت رسول (ص) و امام جعفر صادق(ع) جشن بزرگ میلاد نور روز 16 آذرماه با حضور حجت اشرف زاده خوانندهمحبوب، مجری توانا عباس گلرسان و  طنز پرداز تقلید صدا علیرضا مسلمی در سالن وحدت بلوار پاکنژاد یزد برگزار می‌شود.

پیرنیا ادامه داد: از تمبر پهلوان درهمی به همراه ورزش زورخانه‌ای به مناسبت ولادت باسعادت حضرت رسول(ص)  نیز عصر روز چهارشنبه در میدان امیرچخماق در زورخانه حضرت صاحب الزمان(عج) رونمایی می‌شود.

وی همچنین با اشاره به برنامه‌های ورزشی به مناسبت هفته وحدت گفت: مسابقات ورزشی ویژه مددجویان کانون اصلاح و تربیت و مسابقات ورزشی روز جهانی معلولان نیز به ترتیب در روزهای یکشنبه و دوشنبه این هفته برگزار می‌شود.