تقدیر از دست اندرکاران همایش های ورزش شهروندی

تقدیر از دست اندرکاران همایش های ورزش شهروندیبه همت هیئت ورزشهای همگانی یزد و با حضور مسئولین ورزشی یزد، طی مراسمی از برگزار کنندگان همایشهای ورزش شهروندی تجلیل به عمل آمد.

در ابتدای این مراسم سیدحسین سیدعربی  رئیس هیئت ورزش های همگانی شهرستان یزد در سخنانی با اشاره به برگزاری همایش های ورزش شهروندی افزود: در این گونه همایش ها سعی شده است تا ورزش در فضاهای باز و پارکهای شهر و در دسترس مردم باشد، تا هرکسی بتواند به راحتی به ورزش بپردازد.
وی ادامه داد: اکنون کمیته همگانی 21 هیئت ورزشی یزد فعال شده است که جا دارد به صورت ویژه از این هیئت های ورزشی تشکر کنیم.
سید عربی به حمایت های انجام شده از این همایش ها اشاره کرد و ادامه داد: حمایت های بی دریغ سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری و مدیریت آن بی شک یکی از اصلی ترین رموز موفقیت این گونه همایشهاست.

در ادامه مسعود شریعتی، مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز در سخنانی با اشاره به موفقیت های ورزش همگانی یزد در سطح کشور، آن را نشانه پویایی و تلاش هیئت ورزشهای همگانی و دیگر تلاش گران ورزش دانست.
در ادامه این مراسم  از سوی هیئت ورزشهای همگانی، پیرنیا سرپرست جدید سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری و مسئولین  اداره ورزش و جوانان شهرستان یزد از محمدرضا دشتی، مدیرعامل سابق سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد تجلیل به عمل آمد.
همچنین از سوی اداره کل ورزش و جوانان از امیرعظیم صحتمند، سرپرست هیئت ورزشهای همگانی استان، سیدحسین سیدعربی، رئیس هیئت ورزش های همگانی شهرستان تجلیل شد.

در ادامه این مراسم از 29 نفر از دست اندر کاران همایش های ورزش شهروندی، پرسنل سازمان فرهنگی ورزشی  و همچنین مهدی جاور، عباس قانع و محمد تخته دار، مجریان همایشها و محسن نشاسته گر، خواننده یزدی ، تجلیل به عمل آمد.
گفتنی است تاکنون 5 همایش ورزش شهروندی در پارک های مختلف شهر یزد برگزار شده که با استقبال بسیار خوب مردمی همراه بوده است.