آغاز چهاردهمین دوره مسابقه «امير كلام» از سوي ستاد مبشر غدير شهرداري يزد

آغاز چهاردهمین دوره مسابقه «امير كلام» از سوي ستاد مبشر غدير شهرداري يزد


آغاز چهاردهمین دوره مسابقه «امير كلام» از سوي ستاد مبشر غدير شهرداري يزد

چهاردهمین دوره مسابقه «امير كلام» از سوي ستاد مبشر غدير شهرداري يزد آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد مبشر غدير شهرداري يزد، مسابقه امير كلام كه با طرح سئوال از خطبه‌هاي نهج‌البلاغه برگزار مي‌‌شود،‌ در چهاردهمین مرحله خود، متن نامه 31‌ از نهج البلاغه با موضوع هدف آفرینش را براي مخاطبان در نظر گرفته ایم.

از آنجا كه نهج‌البلاغه سراسر درس زندگي است اما متاسفانه از آن غفلت كرده‌ايم و نتوانسته‌ايم اين محتواي ناب را در زندگي، ملاك عمل خود قرار دهيم، لذا سلسله مسابقات امیر کلام با محوریت نهج البلاغه تدوین شده است.

در خطبه 31 نهج‌البلاغه، امام علي (ع) نكاتي را به فرزند خود امام حسن مجتبي (ع) گوشزد كرده‌اند كه اين نكات به عنوان مهم‌ترين درس‌هاي زندگي، براي مخاطبان مسابقه اميركلام در شماره چهاردهم مدنظر قرار گرفته است.

در اين خطبه به بسياري از سئوالات از جمله هدف از آفرينش انسان، حقيقت دنيا و زندگي در دنيا، جايگاه انسان در سراي باقي و ... پاسخ داده شده است.

علاقمندان به شركت در اين مسابقه مي‌توانند با مراجعه به سايت مبشر غدير به نشاني mobasherghadir.irيا عضويت در سامانه هوشمند مبشران@mobasheran_bot براي شركت در اين مسابقه اقدام كرده و ضمن شركت در مسابقه امتياز دريافت كنند.

در مجموع 24 مسابقه درقالب سلسله مسابقات امیرکلام تعریف شده است كه 15 روز یک‌بار درحال برگزاری استوهر مسابقه دارای 15 فلش کارت است.

هر مسابقه نيز شش برنده خواهد داشت كه به شركت‌كنندگان اين مسابقات در هر مرحله به قيد قرعه جوايز ارزنده‌اي اعطا مي‌شود.

افرادی که موفق به شرکت در هر 24 مسابقه شوند در قرعه کشی سفر مشهد مقدس شرکت داده خواهند شد.

علاقمندان به شركت در اين مسابقه تا پانزدهم آذر ماه مي‌توانند با مطالعه خطبه‌ تعيين شده، نسبت به شركت آنلاين در مسابقه اقدام كنند.

برندگان سیزدهمین دوره مسابقه امير كلام نيز عبارتند از: یاشارحاجی حسینی اصل،شهرزاد یوسفی،سپیده یاوری،زینب بنی تمیمی،جواد شاهرودی،محمود آقاجانی.