آغاز نهمین دوره مسابقه «امير كلام» از سوي ستاد مبشر غدير شهرداري يزد

آغاز نهمین دوره مسابقه «امير كلام» از سوي ستاد مبشر غدير شهرداري يزد


آغاز نهمین دوره مسابقه «امير كلام» از سوي ستاد مبشر غدير شهرداري يزد

نهمین دوره مسابقه «امير كلام» از سوي ستاد مبشر غدير شهرداري يزد آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد مبشر غدير شهرداري يزد، مسابقه امير كلام كه با طرح سئوال از خطابه غدیر برگزار مي‌‌شود،‌ در نهمین مرحله خود نیمی از خطبه غدیررا پيش روي علاقمندان قرار مي‌دهد.

علاقمندان به شركت در اين مسابقه مي‌توانند با مراجعه به سايت مبشر غدير به نشاني mobasherghadir.irيا عضويت در كانال @mobasherghadir براي شركت در اين مسابقه اقدام كرده و ضمن شركت در مسابقه امتياز دريافت كنند.

در قالب طرح امير كلام، هر 15 روز يك مسابقه برگزار مي‌شود كه براي شركت‌كنندگان در هر مسابقه يك امتياز در نظر گرفته مي‌شود و در پايان با توجه به مجموع امتيازات، شركت‌كنندگان در قرعه‌كشي شركت داده مي‌شوند.

هر مسابقه نيز شش برنده خواهد داشت كه به شركت‌كنندگان اين مسابقات در هر مرحله به قيد قرعه جوايز ارزنده‌اي اعطا مي‌شود در ضمن کسانی که در دو شماره 9 و10 امیر کلام که در مورد خطبه غدیر می باشد شرکت کنند به مناسبت ایام دهه امامت و ولایت در قرعه کشی 5 ربع سکه بهار آزادی شرکت داده خواهند شد.

علاقمندان به شركت در اين مسابقه تا 15شهریور ماه مي‌توانند با مطالعه خطبه‌ تعيين شده، نسبت به شركت آنلاين در مسابقه اقدام كنند.

برندگان هشتمین  دوره مسابقه امير كلام نيز عبارتند از:آمنه شاکر ، ایران بهرامی ، حوری محمدولی ، متین آزادی ، عاطفه آخوند ، امیرحسین معینی