"برگزاری جشن بزرگ حماسه سازان به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر"

"برگزاری جشن بزرگ حماسه سازان به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر"


"برگزاری جشن بزرگ حماسه سازان به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر"


مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد از برگزاری جشن بزرگ حماسه‌سازان به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر، روز مقاومت و پیروزی، با همکاری شرکت مخابرات استان یزد در پارک کوهستان خبر داد. 

 به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد "محمدرضا دشتی" با بیان این مطلب، افزود: سوم خرداد 1361 روز به ثمر نشستن پايداری ملت ايران و آزادی خرمشهر عزيز، ميعادگاه بزرگ مؤمنان و مجاهدان راه خدا و جلوه‌گاه مقدس عشق و ايثار و شهر پاك ‌باختگان مكتب امام خمينی(ره) است.

وی ادامه داد: در سوم خرداد 1361، روز شورانگيز "وحدت"، "همبستگی" و "مشاركت" ارتش قهرمان، پاسداران شجاع، بسيجيان مخلص، جهادگران جان ‌بركف و مردم صبور و مقاوم كشورمان، وعده‌ نصرت‌الهی تحقق يافت.

دشتی اظهار كرد: برای سوم خرداد برنامه‌ها وکارهایی را در نظرداریم که از این میان می‌توان به جشن بزرگ حماسه‌سازان اشاره کرد.

مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد عنوان کرد: این جشن قرار است روز پنجشنبه اول خردادماه، بعد از نماز مغرب و عشاء در محل پارک کوهستان برگزار شود لذا از کلیه شهروندان عزیز خصوصاً خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران دعوت می‌شود كه در این مراسم شرکت كنند.

گفتنی است؛ سخنرانی با موضوع دفاع مقدس، راوی، برنامه‌های نورافشانی، سرود، خاطره‌گویی و غیره از برنامه‌هایی است که برای این جشن تدارک دیده شده است.