یزدی‌ها در کوچه آشتی کنان باهم رقابت می‌کنند

یزدی‌ها در کوچه آشتی کنان باهم رقابت می‌کنند


یزدی‌ها در کوچه آشتی کنان باهم رقابت می‌کنند

یزد ـ خانواده های یزدی دریک مسابقه پر هیجان در کوچه آشتی کنان در زمینه های فرهنگی و ورزشی با یکدیگر به رقابت می پردازند.

به گزارش خبرگزاری مهر، شبکه یزد با همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری و دانشکده هنر دانشگاه آزاد اسلامی یزد مسابقه «کوچه های آشتی کنان» را از شبکه یزد به روی آنتن می‌برد.

در این مسابقه خانواده‌های چهار نفره در قالب ۱۸ تیم و در سه مرحله یزدشناسی، مهارت ورزشی و خلاقیت فردی به رقابت می‌پردازند.

این مسابقه دارای پنج سطح تا فینال است که در سطح یک ۱۰ تیم، در سطح دو ۸ تیم، در سطح سه ۶ تیم، در سطح چهار ۴ تیم و در نهایت دو تیم به مرحله فینال رفته و برنده این دوره از مسابقات معرفی خواهند شد.

 

مسابقه کوچه‌های آشتی کنان با دو بخش «محله به محله» به معرفی محلات یزد و بخش ویژه «مهر هنر» که به معرفی هنرمندان مطرح استانی در زمینه هنرهای تجسمی می‌پردازد که هر کدام از این هنرمندان یک اثر هنری برجسته خود را به گنجینه «مهر هنر» اهدا کرده و در نهایت بعد از رونمایی در برنامه طی یک نمایشگاهی با حضور خیرین استانی به فروش می‌رسد و عوائد آن به نفع نیازمندان خواهد بود.

کوچه‌های آشتی کنان را عبدالنبی تحویل داران تهیه، ابوالقاسم ابوترابی زارچی و مهدی کارگر شوروکی کارگردانی و علی دهقان‌پور اجرا می‌کند.