گسترش برنامه های فرهنگی و ورزشی در پارک های یزد

گسترش برنامه های فرهنگی و ورزشی در پارک های یزد


گسترش برنامه های فرهنگی و ورزشی در پارک های یزد

مدیر عامل سازمان فرهنگی ، ورزشی شهرداری یزد از برگزاری برنامه های متعدد فرهنگی و ورزش های همگانی در پارک ها و فضاهای سبز یزد خبر داد .

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد
سید حسن حسینی با اعلام این خبر گفت : در دیدار با مدیر عامل سازمان پارک ها و فضا ی سبز شهرداری یزد مقرر شد در راستای تحقق اهداف دو سازمان تفاهم نامه ای در جهت تأمین رفاه عمومی شهروندان امضا شود .
وی برنامه ریزی در خصوص گسترش فرهنگ ورزش عمومی و برگزاری برنامه های فرهنگی و جشنواره های متعدد در پارک ها ، برنامه ریزی جهت گسترش ورزش بانوان در پارک طوبی و اطلاع رساني در خصوص نگهداری فضاهای سبز شهر را از برنامه های سازمان فرهنگی ، ورزشی شهرداری عنوان کرد .
مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد از دیگر اقدامات مؤثر برای گسترش فرهنگ و ارتقا سلامت روانی اجتماع از سوی این سازمان را فرهنگ سازی جهت جذب کمک خیرین به توسعه فضای سبز شهر یزد و ایجاد مرکز فرهنگی در پارک ها دانست .
سید حسن حسینی در ادامه در مورد هم افزایی و تعامل روز افزون این سازمان با سازمان پارک ها و فضاهای سبز در راستای گسترش فرهنگ در فضاهای عمومی شهری قول مساعد داد .
مدیر عامل سازمان پارک ها و فضا ی سبز شهرداری یزد نیز در این دیدار بر اهمیت فرهنگ صحیح در استفاده از فضاهای سبز شهری و گسترش فرهنگ ورزش های عمومی در پارک های یزد تأکید کرد .
محمد صفدر پور خواستار همکاری هر چه بیشتر این دو سازمان به منظور اجرایی شدن پیشنهادات ذکر شده و برنامه ریزی در مورد یکسان سازی و ارائه خدمات و فعالیت های فرهنگی در ایام نوروز شد .
وی با اشاره به برگزاری جشن میلاد پیامبر اکرم (ص) که در پارک کوهستان ابراز امیدواری کرد با همکاری سازمان فرهنگی ، ورزشی شهرداری بتوانیم در اعیاد مختلف شاهد برگزاری اینگونه جشن ها در پارک های شهر یزد باشیم .