کنارهم در خانه آرام من

کنارهم در خانه آرام من


کنارهم در خانه آرام من

 
 
 
 
 
 
کارگاه تخصصی «خانه آرام من» ویژه فعالان فرهنگی و فعالان حوزه خانواده طی دو روز در هفته پایانی خردادماه با عنوان «در کنار هم» برگزار شد.
 
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد؛ کارگاه تخصصی «خانه آرام من» ویژه فعالان فرهنگی و علاقمندان به فعالیت در حوزه خانواده با سخنرانی استاد «محمد شجاعی» در سالن کنفرانس دانشگاه یزد برگزار شد.
 
مسئول برگزاری این کارگاه با اشاره به برگزاری این رویداد طی دو روز متوالی گفت: کارگاه تخصصی «خانه آرام من» با شعار همه در کنار هم با هدف آموزش فعالیت های فرهنگی در حوزه گسترده خانواده برنامه ریزی شده است تا علاقمندان و فعالان فرهنگی بر اساس راهکارهای تخصصی و به صورت هدفمند فعالیت های اجتماعی و فرهنگی را در سطح استان گسترش دهند.
 
صادقی در ادامه افزود: در این کارگاه بیش از ۳۰۰ نفر از مشاوران، معلمان و فعالان حوزه فرهنگی و خانواده شرکت کردند و به تبادل نظر در مورد برنامه های پیشنهادی در حوزه فرهنگی و خانواده پرداختند.
 
وی در پایان تصریح کرد: برنامه ریزی های لازم برای تداوم برگزاری سلسله کارگاه ها انجام شده است و امیدواریم در طول سال این روند تداوم یابد.
 
گفتنی است این کارگاه تخصصی به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد و کانون سبک زندگی انسانی برگزار شد.