پویش «من ولایی‌ام» در یزد آغاز شد

پویش «من ولایی‌ام» در یزد آغاز شد

عباس ملازینلی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه برنامه های عید سعید غدیرخم و دهه امامت و ولایت تا روز عید مباهله در یزد ادامه دارد، اظهار داشت: به همین مناسبت پویش «من ولایی‌ام» در یزد آغاز شده و تا روز عید مباهله ادامه دارد.

وی عنوان کرد: این پویش با هدف تبیین ابعاد ولایت‌مداری در زندگی امروز و نقش و اهمیت ولایت‌مداری در جامعه اسلامی آغاز شده است.

ملازینلی، انجام تبلیغات شهری، ساخت کلیپ‌های تصویری، تولید پوستر و برگزاری مسابقه در فضای مجازی را از بخش های مختلف این پویش برشمرد و از تمامی شهروندان ولایی برای مشارکت در این پویش که از عید غدیر آغاز شده است، دعوت کرد.

به گزارش مهر، علاقه‌مندان به شرکت در این پویش می‌توانند اطلاعات بیشتر در این زمینه را در صفحه اینستاگرام به نشانی valaei.am کسب کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، ستاد مبشر غدیر سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در ایام دهه امامت و ولایت بیش از 470 برنامه از جمله ایستگاه های تخصصی غدیر، ایستگاه سلامت، ایستگاه صلواتی غدیر، پرده خوانی چند رسانه ای غدیر، جشن های بزرگ غدیر، مسابقه کتابخوانی و .... را در سطح شهر و محله های یزد اجرا کرد.