پخش ویژه برنامه «شکوفه‌ها» ویژه آموزش کودکان در سیمای یزد

پخش ویژه برنامه «شکوفه‌ها» ویژه آموزش کودکان در سیمای یزد

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، گفت: برنامه تلویزیونی شکوفه‌ها، ویژه کودکان و نوجوانان و با رویکرد آموزش‌های شهروندی از شبکه یزد تولید و پخش می‌شود.

«عباس ملازینلی» در حاشیه بازدید از مراحل ساخت ویژه برنامه شکوفه‌ها در جمع خبرنگاران اظهار کرد: کودکان و نوجوانان در ارتباط با مباحث فرهنگی و آموزشی مهمترین قشری هستند که باید به آنها توجه شود.

وی افزود: با توجه به اهمیت این موضوع، حمایت از برنامه‌های فرهنگی و آموزشی که در حوزه کودکان و نوجوانان تولید می‌شود یکی از برنامه هایی است که سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد برای خود تعریف کرده و در دستور کار جدی قرار دارد.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، گفت: ویژه برنامه شکوفه‌ها یکی از این فعالیت‌های فرهنگی هنری است که برای پخش در ایام ماه مبارک رمضان تولید شده است.

ملازینلی در ارتباط با رویکرد و موضوع این برنامه تصریح کرد: هدف از این برنامه ارائه آموزش‌های شهروندی، فرهنگی و اجتماعی و به صورت ویژه آموزش‌های دینی و معنوی در ماه رمضان و برای کودکان و نوجوانان است.

وی در پایان با بیان این‌که این برنامه در قالب شعر، طنز و فعالیت‌های هنری و خلاقانه انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: زمان پخش این برنامه هر روز ماه مبارک رمضان است.