پخش ویژه برنامه «شکوفه‌ها» ویژه آموزش کودکان در سیمای یزد

پخش ویژه برنامه «شکوفه‌ها» ویژه آموزش کودکان در سیمای یزد


پخش ویژه برنامه «شکوفه‌ها» ویژه آموزش کودکان در سیمای یزد

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، گفت: برنامه تلویزیونی شکوفه‌ها، ویژه کودکان و نوجوانان و با رویکرد آموزش‌های شهروندی از شبکه یزد تولید و پخش می‌شود.

«عباس ملازینلی» در حاشیه بازدید از مراحل ساخت ویژه برنامه شکوفه‌ها در جمع خبرنگاران اظهار کرد: کودکان و نوجوانان در ارتباط با مباحث فرهنگی و آموزشی مهمترین قشری هستند که باید به آنها توجه شود.

وی افزود: با توجه به اهمیت این موضوع، حمایت از برنامه‌های فرهنگی و آموزشی که در حوزه کودکان و نوجوانان تولید می‌شود یکی از برنامه هایی است که سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد برای خود تعریف کرده و در دستور کار جدی قرار دارد.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، گفت: ویژه برنامه شکوفه‌ها یکی از این فعالیت‌های فرهنگی هنری است که برای پخش در ایام ماه مبارک رمضان تولید شده است.

ملازینلی در ارتباط با رویکرد و موضوع این برنامه تصریح کرد: هدف از این برنامه ارائه آموزش‌های شهروندی، فرهنگی و اجتماعی و به صورت ویژه آموزش‌های دینی و معنوی در ماه رمضان و برای کودکان و نوجوانان است.

وی در پایان با بیان این‌که این برنامه در قالب شعر، طنز و فعالیت‌های هنری و خلاقانه انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: زمان پخش این برنامه هر روز ماه مبارک رمضان است.