پارک های یزد میزبان جشن های نیمه رمضان

پارک های یزد میزبان جشن های نیمه رمضان


پارک های یزد میزبان جشن های نیمه رمضان

مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد از برگزاری جشن بزرگ میلاد کریم اهل بیت امام حسن(ع) با برنامه های متنوعی از جمله نورافشانی و جنگ شادی در سطح پارک های شهر یزد خبرداد.

به گزارش روابط عمومی سازمان، سیدحسن حسینی،مدیرعامل سازمان با اشاره به برگزاری جشن بزرگ میلاد کریم اهل بیت امام حسن(ع) در سطح پارک های شهر یزد اظهار داشت: این جشن ها به ترتیب در شب میلاد امام حسن(ع) سه شنبه اول مرداد در پارک کوهستان برگزار خواهد شد. و روزهای دوم و سوم مرداد ماه نیز به ترتیب پارکهای آزادگان در منطقه صفائیه، پارک بزرگ شهر و پارک آزادشهر شاهد برگزاری این جشنها خواهد بود.

این مسئول با دعوت از عموم مردم برای حضور پرشور در مراسم جشن نیمه رمضان، هدف از برگزاری این جشن ها را رفع مظلومیت عید میلاد امام حسن مجتبی (ع) برشمرد و افزود: رویکرد سازمان ایجاد فضایی سالم و شاد در سطح جامعه است که در این راستا برنامه ریزی برای برگزاری اینچنین مراسمی در برنامه های آتی سازمان قرار دارد.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد همچنین به اهدای جوایز به صاحبان اسامی این امام بزرگوار شامل  حسن و مجتبی در مراسم جشن در پارک های یزد خبرداد که همشهریان می توانند نام و نام خانوادگی خود را برای شرکت در قرعه کشی به سامانه ۱۰۰۰۳۵۱ ارسال کنند.