ویژه برنامه گرامیداشت دهه کرامت در موسسه بنت الهدی

ویژه برنامه گرامیداشت دهه کرامت در موسسه بنت الهدیبه مناسبت گرامیداشت دهه کرامت مسابقات ورزشی ویژه دختران فاطمی موسسه بنت الهدی برگزار شد.
 
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد (فاو) صبح امروز به همت این سازمان و همکاری هیئت ورزش های همگانی یزد مسابقات ورزشی ویژه دختران فاطمی موسسه بنت الهدی در محل این موسسه و با حضور محمدرضا پیرنیا رئیس سازمان فاو و جمعی از مدیران و کارکنان این سازمان، آقای باقری سرپرست بانک رسالت استان یزد و سید حسین سید عربی رئیس هیئت ورزش های همگانی شهرستان یزد، خانم پورصاحبی رئیس امور بانوان هیئت ورزش های همگانی و و رئیس گروه بانوان اداره ورزش و جوانان شهرستان یزد برگزار شد. 
 
این مسابقات در راستای افزایش نشاط اجتماعی و سلامت عمومی در قالب طناب زنی، دارت، مچ اندازی و یه قل دو قل برگزار شد که در پایان گل و هدایایی از طرف سازمان فاو شهرداری یزد و بانک رسالت به دختران این مجموعه اهدا گردید.
 
در حاشیه این مراسم محمدرضا پیرنیا با ایراد سخنانی گفت: خوشبختانه در شهری زندگی می کنیم که هنوز مردمان آن دل های بزرگ و رئوفی دارند و امید است مسئولین نیز بیش از این در جهت افزایش نشاط ، سلامت ،آموزش و تامین آینده این فرزندان  همت کنند چرا که همه ما پدر و مادر معنوی این عزیزانیم.
 
انتهای پیام/