ورود تکنولوژی کیو آر کد در فعالیت های سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد

ورود تکنولوژی کیو آر کد در فعالیت های سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد


ورود تکنولوژی کیو آر کد در فعالیت های سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد

محمدرضا پیرنیا، از تکنولوژی کیو آر کد در فعالیت های سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد استفاده خواهد کرد.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد؛ محمدرضا پیرنیا در نشستی با سید محمد نجم الهدی، مدیر تبلیغات و بازاریابی تنها مرجع کیو آر گرافی پویا در ایران و سایر کارشناسان  مرتبط، ورود این تکنولوژی را در فعالیت های سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی اعلام نمود.

 

نجم الهدی ضمن معرفی سابقه کیو آر کد در جهان، گفت: کیو آر کد از انواع بارکد است که در نوع فعال آن، اطلاعات از انعطاف بصری برخوردارند که در صورت مخدوش شدن نیز قابلیت بازیابی و ویرایش بدون محدودیت را دارد.

 

مدیر تبلیغات و بازاریابی مرجع کیوآر گرافی پویا، با بیان اینکه این تکنولوژی پل ارتباطی بین فضای مجازی و واقعی است، تصریح کرد: از کاربرد های شاخص کیو آر کد، در تبلیغات، معرفی مکان ها و المان های شهری است که میتوان توضیحات تفضیلی را در آن لحاظ نمود تا مخاطبان با اسکن آن، به اطلاعات کامل دست یابی پیدا کنند.

 

وی ادامه داد: با اسکن کیو آر کد، امکان گرفتن آمار بازدید، کارایی و ارزیابی تابلو های تبلیغاتی وجود دارد.

 

محمدرضا پیرنیا، مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، با توجه به کاربرد های مناسب این تکنولوژی، گفت: کیو آر کد ها باید در مباحث آموزش شهروندی قرار گیرد تا شهروندان محترم با عملکرد های مختلف آن در زندگی شهروندی آشنایی پیدا کنند.

 

مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، اظهار کرد: باید برای همه ی المان های شهری، تابلو ها و نیز کلیه عناصر انسان ساز شهری، با استفاده از تکنولوژی کیو آر کد شناسنامه تهیه شود و دستیابی به آن صرفا از طریق برنامه های کاربردی  کیو آر کد خوان امکان پذیر باشد.

 

پیرنیا در پایان خاطرنشان کرد: کیو آر کد ها برای معرفی نقاط مختلف شهر، در نقشه راهنمای مسافرین نوروزی، جای خواهد گرفت تا میهمانان شهر یزد بتوانند از طریق نرم افزار های مسیر یاب، مکان های مورد نظر را شناسائی و اطلاعات جامعی را از آن بدست آورند.

 

انتهای پیام/ش