همسران ماه تجلیل شدند

همسران ماه تجلیل شدند


همسران ماه تجلیل شدند

 
 

همسران جانبازان ضایعه نخاعی استان در مراسمی که به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد  با حضور  رئیس شورای اسلامی شهر ، شهردار ، معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری و  مدیرکل بنیاد شهید بنیاد شهید و امور ایثارگران یزد برگزار شد تجلیل شدند.

 
حجت الاسلام عباس زارع مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد در این آیین که در آسایشگاه جانبازان برگزار شد، به حرکت مردانه زنان بزرگ تاریخ اشاره کرد و گفت: همسران جانبازان به ویژه جانبازان ضایعه نخاعی، پرستارانی هستند که زینب وار زندگی می کنند.
 
 وی با بیان مشکلات جانبازان ضایعه نخاعی  اضافه کرد: پاداش معنوی بسیاری از همسران جانبازان به ویژه جانبازان ضایعه نخاعی شاید به مراتب بیشتر از همسران شهدا باشد و قطعا با چنین مراسم هایی نمیتوانیم به صورت کامل از زحمات و بردباری های این بانوان قدردانی کنیم. 
 
جمال الدین عزیزی شهردار یزد نیز در این مراسم ضمن ایراد سخنانی، پاداش همسران جانبازان را عظیم خواند و از خداوند سلامت آنها برای ادامه این ایثارگری بزرگ را خواستار شد.
 
در ادامه ی این نشست جانبازان ضایعه نخاعی از عباس ملازینلی معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری و همچنین مدیرکل بنیاد شهید استان برای مشارکت در اجرای برنامه های فرهنگی بویژه روضه خوانی شهادت حضرت زهرا در محل آسایشگاه جانبازان نخاعی تقدیر کردند.
 
در پایان از همسران جانبازان ضایعه نخاعی استان تقدیر شد.