همزمان با سالروز میلاد حضرت علی(ع) برگزار گردید:

همزمان با سالروز میلاد حضرت علی(ع) برگزار گردید:


همزمان با سالروز میلاد حضرت علی(ع) برگزار گردید:


مدیرعامل سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری یزد گفت: همزمان با سالروز میلاد حضرت علی(ع) و روز پدر، جشنواره بادبادک ها در یزد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری یزد، "محمدرضا دشتی" با بیان این مطلب افزود: سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری یزد با هدف افزایش روحیه نشاط و شادبی در بین شهروندان همزمان با میلاد مولی الموحدین، علی(ع)، در پارک کوهستان جشنواره بادبادک ها را برگزار کرد.

وی اظهار داشت: تقویت و اجرای برنامه های فرهنگی یکی از مهمترین برنامه های کاری سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری یزد در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی است.

دشتی افزود: شهر پویا و سرزنده همواره نیازمند مشارکت و همراهی شهروندان در اجرای برنامه ریزی های مدیریت شهری است تا مجموعه سازمان فرهنگی ورزشی کارنامه موفقیت آمیزی در پایان سال کاری خود داشته باشد.

مدیرعامل سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری یزد اضافه کرد: این جشنواره با رویکرد ایجاد روحیه نشاط و سرگرمی در بین اقشار مختلف جامعه شهری بویژه کودکان و نوجوانان، تحکیم بنیان خانواده، پرکردن اوقات فراغت و تعامل و همفکری اعضای خانواده در انجام کارهای گروهی اجرایی شده است.

در پایان جشنواره بادبادک ها در استان یزد، به زیباترین بادبادک دست ساخته های شرکت کنندگان، هدایایی به رسم یادبود اهدا شد.