همایش تجلیل از فعالان ستاد مبشر غدیر با حضور امام جمعه محترم برگزار شد

همایش تجلیل از فعالان ستاد مبشر غدیر با حضور امام جمعه محترم برگزار شد


همایش تجلیل از فعالان ستاد مبشر غدیر با حضور امام جمعه محترم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد، شب گذشته همایش تقدیر از فعالان ستاد مبشر شهرداری یزد برگزار گردید. در این گردهمایی که با حضور آیت الله ناصری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد، آیت الله سید محمد کاظم مدرسی، فرماندار، شهردار و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر برگزار گردید، شماری از کسانی که ستاد مبشر غدیر شهرداری را در بزرگداشت دهه امامت و ولایت، همیاری نموده بودند، با دریافت هدایا و لوح سپاس، مورد تقدیر قرار گرفتند.

همچنین در این مراسم که با سخنرانی و خیر مقدم گویی مهندس عظیمی زاده آغاز شد، برندگان مسابقات و طرح های اجرا شده در ایام غدیر، جوایز خود را از مسئولین دریافت نمودند. در بخشی از این گردهمایی، حجت الاسلام مطهریان رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر، به ارائه گزارشی از فعالیت های صورت گرفته توسط ستاد مبشر غدیر در دهه امامت و ولایت پرداخت. اجرای طرح های مختلف فرهنگی، برپایی ایستگاه های مبشران در سطح شهر و همچنین برگزاری مسابقات ورزشی، جشن های مختلف، مسابقه کتابخوانی و وبلاگ نویسی از موارد مورد اشاره در گزارش آقای مطهریان بود.

در بخش دیگری از مراسم، آیت الله سید محمد کاظم مدرسی به ایراد سخن پرداخت. ایشان در سخنان خود، ضمن تشکر از اقدامات شهرداری در حوزه های فرهنگی و دینی، به موضوع برگزاری کنسرت های موسیقی در شهر یزد پرداختند و ضمن اشاره به فتوای رهبر معظم انقلاب مبنی بر حرمت ترویج موسیقی در جامعه اسلامی، کنسرت های برگزار شده طی ماه های اخیر را مایه نگرانی علما، مردم و جوانان متدین یزدی دانستند. این استاد حوزه اذعان داشت: کثرت محافل و مجالس موسیقی تناسبی با فرهنگ دینی شهر یزد ندارد و شایسته است مسئولین استان، این موضوع را مدنظر قرار داشته باشند.

گفتنی است مدح امام علی علیه السلام توسط مرشد، اجرای تواشیح و پخش کلیپ گزارشی از دیگر بخش های این مراسم بود.