همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی کاروان نشاط و سلامت در یزد برگزار می شود

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی کاروان نشاط و سلامت در یزد برگزار می شودرئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد گفت: همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی کاروان نشاط و سلامت،  به مناسبت هفته سلامت برگزار می‌شود.

 

 

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد؛ محمدرضا پیرنیا در گفتگو با روابط عمومی این سازمان، با اشاره به برگزاری همایش پیاده‌روی به مناسبت هفته سلامت اظهار داشت: همایش پیاده‌روی خانوادگی با برنامه‌هایی نظیر ورزش صبحگاهی، ورزش همگانی همراه با اهدای جوایز ورزشی و به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد، اداره ورزش و جوانان یزد، باشگاه ورزشی شرکت فولاد آلیاژی ایران و هیات ورزش های همگانی و دانشگاهی یزد، در روز جمعه اول اردیبهشت ماه از محل میدان امیرچخماق یزد با حضور اقشار مختلف مردم برگزار می‌شود.

 

 

وی افزود: این همایش ساعت 8صبح روز جمعه از محل میدان امیرچخماق به طرف میدان آزادی برگزار می‌شود و هدایائی به رسم یادبود اهدا می شود، که از همه علاقمندان به ورزش‌های همگانی برای شرکت در این برنامه ورزشی دعوت می‌شود.

 

 

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد ضمن دعوت از عموم علاقمندان برای شرکت در این همایش تصریح کرد: برپایی این‌گونه همایش‌ها سبب افزایش روحیه نشاط، سرزندگی و پویائی دربین مردم و در نتیجه کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه می‌شود و روحیه تعامل در جامعه را نیز ارتقاء می بخشد.

 

 

محمدرضا پیرنیا، رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد به نقش تعیین‌کننده ورزش در عرصه‌های مختلف زندگی اشاره کرد و گفت: با توجه به رابطه‌ای که بین ورزش، سلامت جسمی، روحی و روانی و جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی وجود دارد، زندگی اجتماعی، ضرورت توجه به حوزه ورزش را می‌طلبد.

 

 

انتهای پیام/ش