هفتاد نفر از مبشران غدير يزد تجليل شدند

هفتاد نفر از مبشران غدير يزد تجليل شدند


هفتاد نفر از مبشران غدير يزد تجليل شدند

با برگزاري مراسمي با حضور مسئولين شوراي شهر و سازمان فرهنگي ، ورزشي شهرداري يزد از هفتاد نفر از فعالان ستاد مبشر غدير يزد قدرداني شد .

به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگي ، ورزشي شهرداري يزد

مراسم تجليل از مبشران غدير با حضور رئيس شوراي شهر و رئيس كميسيون فرهنگي شوراي شهر و رئيس سازمان فرهنگي ، ورزشي شهرداري يزد در تالار شهرداري برگزار شد .

گفتني است در اين آئين رئيس شوراي شهر يزد ضمن تشكر از زحمات و اقدامات ستاد مبشر غدير و سازمان فرهنگي ، ورزشي شهرداري زنده نگه داشتن آئين غدير را از رسالت هاي هر مسلماني دانست و گفت : انجام چنين اقداماتي باعث اعتلا و ترويج فرهنگ غني غدير در جامعه مي شود .

فقيه خراساني در ادامه تصريح كرد : در راستاي گسترش و توسعه فعاليت هاي اين چنيني نياز به سرمايه گذاري و همكاري بيشتر نهاد هاي ديگر هستيم چرا كه هنوز مي توان در اين راستا اقدامات مؤثر و مفيدي انجام داد .

وي ابراز اميدواري كرد در سال آينده شهرداري بتواند در حوزه فرهنگ ورود پر رنگ تري داشته باشد و شهرداري يزد هم مانند ساير كلانشهرها از يك نهاد خدماتي صرف به عنوان يك نهاد اجتماعي ، عمراني و خدماتي گام بردارد .

شايان ذكر است در ادامه مراسم رئيس كميسيون فرهنگي شوراي شهر نيز در ارتباط با فعاليت هاي ستاد مبشر غدير و اهميت ارج نهادن به اين عيد آسماني سخناني را ايراد كرد .

خاطر نشان مي شود در پايان از 70 نفر از افرادي كه در ستاد مبشر غدير فعاليت داشتند با اهدا لوح تقدير ، كمك هزينه سفر به عتبات عاليات ، كمك هزينه سفر به مشهد مقدس و كتاب تقدير به عمل آمد .