هشتمین المپیاد ورزشی محلات شهر یزد به صورت مجازی برگزار می شود

هشتمین المپیاد ورزشی محلات شهر یزد به صورت مجازی برگزار می شود


هشتمین المپیاد ورزشی محلات شهر یزد به صورت مجازی برگزار می شود

 

معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد از برگزاری هشتمین المپیاد ورزشی محلات شهر یزد به صورت مجازی خبرداد.

 
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد؛ نشست مشترک دبیرخانه انجمن های ورزشی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد با حضور معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری  یزد، معاون قهرمانی  اداره ورزش و جوانان استان، معاون توسعه ورزش بانوان، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان یزد و روسای انجمن های ورزشی به منظور هماهنگی برگزاری هشتمین المپیاد ورزش محلات شهر یزد برگزار شد.
 
معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در این جلسه با اشاره به اینکه نیازمند تطبیق برنامه های اجرایی المپیاد با شرایط شیوع کرونا هستیم، افزود: این رویداد به صورت مجازی و با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی برگزار می شود تا رویدادی در خور شان و نام شهر یزد باشد. 
 
وی با بیان اینکه در حال حاضر فضای مجازی جایگاه خود را پیدا کرده است و مردم بیش از قبل به این موضوع توجه و اقبال دارند، تاکید کرد: این مهم به ما کمک خواهد کرد تا افراد بیشتری از آحاد مختلف جامعه در این المپیاد مشارکت داشته باشند.
 
ملازینلی تصریح کرد: هدف ما حضور همه اقشار جامعه با سنین مختلف در این دوره از المپیاد است که حتی می توان ضوابطی تشویقی  ویژه ای را برای سالمندان و میانسالان در این دوره تدوین کرد.
 
وی با اشاره به اینکه هشتمین دوره از المپیاد ورزشی محلات یزد در قالب 39 رشته برگزار می شود، خاطرنشان کرد: این رویداد درقالب برنامه های کنگره 4000 هزار شهید استان برنامه ریزی شده است.
 
معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد با بیان اینکه ثبت نام از متقاضیان حضور در المپیاد از یکم بهمن ماه آغاز و تا پانزدهم بهمن ماه ادامه خواهد شد، عنوان کرد: ثبت نام این دوره از طریق سایت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد به نشانی farhang.yazd.ir انجام خواهد شد.
 
وی تاکید کرد: برگزاری مسابقات هشتمین دوره المپیاد ورزشی محلات شهر یزد از 16 بهمن ماه آغاز تا 15 اسفند ماه ادامه خواهد داشت و اختتامیه این رویداد 20 اسفند ماه مصادف با مبعث رسول اکرم(ص) برگزار خواهد شد.
 
گفتنی است هشتمین المپیاد ورزش محلات شهرستان یزد به دبیری فاضل یوسفی، معاون ورزشی  سازمان فرهنگی و همکاری  14 کمیته بصورت مجازی برگزار می شود .