نشست هم اندیشی انجمن متخصصان روابط عمومی استان با رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری برگزار شد

نشست هم اندیشی انجمن متخصصان روابط عمومی استان با رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری برگزار شدنشست هم اندیشی انجمن متخصصان روابط عمومی استان با عباس ملازینلی، صبح امروز در محل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد؛ این نشست با حضور محمدرضا شجاع، محمد امامی، داوود پاک طینت، سید علی المدرسی، مسعود طوفان،  محمدجواد اولیا و وجیهه عظیمی فر از اعضای انجمن متخصصان روابط عمومی استان و عباس ملازینلی رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد با محوریت ارائه پیشنهاداتی در راستای کمک و بهبود رویه ی اطلاع رسانی  فعالیت های سازمان در منظر عموم شهروندان برگزار شد.

در ابتدای این نشست، سید علی المدرسی، عضو هیئت مدیره این انجمن، ضمن تبریک انتصاب عباس ملازینلی به عنوان رئیس جدید سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، پیشنهاد داد: آموزش های سازمان به خصوص در مسئله شهروندی را با فرآیند های علمی پیش بگیریم که بدین منظور معاونت آموزشی دانشگاه یزد و دانشگاه آزاد، آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری به صورت فعال و اثر بخش اعلام میدارد.

در ادامه ی این نشست، مسعود طوفان، دیگر عضو این انجمن گفت: انجمن متخصصان روابط عمومی استان نیز در زمینه هایی همچون ایجاد و اجرای مرکز پژوهش افکار سنجی و نیاز سنجی با این سازمان همکاری دو جانبه خود را در دستور کار قرار دهد.

محمدجواد اولیا تصریح کرد: نیاز است فعالیت های این سازمان برای ارتقا سطح عملکرد از ابتدا تا کنون آسیب شناسی شود.

وی همچنین ایجاد نظام پیشنهادات به منظور مشارکت نظرات نخبگان، مردم و تکریم و توجه به اساتید و مفاخر یزد و استفاده از تجارب آن ها در زمینه های نختلف را ارائه نمود و بیان کرد: میتوان بدون هزینه کردن صاحب دارایی های ارزشمند معنوی شد.

محمد امامی، هم افزایی انجمن و سازمان در ارتقا شاخص های حرفه ای روابط عمومی، مهارت ها و شاخص های اثر بخشی را مثبت ارزیابی کرد و آمادگی این انجمن را در برگزاری نشست های ادواری آموزشی تخصصی روابط عمومی با رویکرد ارتقا تخصص های مجموعه شهرداری اعلام نمود.

امامی ادامه داد: تقاضا دارم در عرصه فرهنگ این شهر، ایجاد الگو داشته باشیم که این عمل سد نشدنی ها را در اذهان عمومی خواهد شکست.

وی گفت: ما باید ایده آل ها را در عرصه ی فرهنگ و هنر با عنوان الگو در چارچوب سبک زندگی ایرانی و اسلامی پیدا و بعد آن را پیگیری کنیم.

در پایان این نشست، عباس ملازینلی، رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، گفت: اگر چه توقعات ايجاد شده توسط سازمان برای ارایه کمکهای مختلف برای اقشار مختلف دولتی و غیر دولتی بسیار زیاد و وسیع هست، و رفع این توقعات دز بسیاری موارد از سطح کیفی فعالیتهای سازمان کاسته است، اما بهره مندی از توان و تخصص متخصصان و نهادهای صنفی مختلف در عرصه های فرهنگی، هنری، اجتماعی، ورزشی و گردشگری این امید و نوید را می دهد تا شاهد رشد کیفی و اثر بخش فعالیتهای جاری و زیربنایی سازمان باشیم.