نشست هم‌اندیشی ‌جشنواره کتابخوانی رضوی برگزار شد

نشست هم‌اندیشی ‌جشنواره کتابخوانی رضوی برگزار شد


نشست هم‌اندیشی ‌جشنواره کتابخوانی رضوی برگزار شد

در نشستی مشترک با سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد و اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان یزد درباره برگزاری هر چه باشکوه تر هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی بحث و گفتگو شد

 

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد؛

 نشستی مشترک با حضور روسا و کارشناسان اداره کل کتابخانه‌های عمومی و در اتاق جلسات این مجموعه تشکیل شد.

این نشست جهت هرچه باشکوه تر برگزار شدن این جشنواره همراه با عقد تفاهم نامه ،چگونگی انجام تبلیغات و اطلاع رسانی و تلاش برای ترغیب شهروندان به ویژه جوانان و نوجوانان برای حضور در این جشنواره فرهنگی بررسی و مورد بحث قرار گرفت.

در ابتدای این نشست  ، دوست فاطمی ها، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان یزد با ارائه گزارشی از نحوه برگزاری این جشنواره بزرگ و مهم ملی در سال های پیشین  و با اشاره به سخنی از امام رضا(ع) اهمیت و جایگاه کتاب و مطالعه را تشریح نمود.

 

 در ادامه ملازینلی، رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد ضمن خوشامدگویی به حاضران گفت: یکی از رسالت های سازمانی و ماموریت این سازمان اندیشه و تفکر مدیران این سازمان ، همواره دغدغه کتابخوانی و ترویج آن در جامعه است ، یقین داریم که چنین رویدادهای فرهنگی شهر یزد را به پایداری هرچه بیشتر فرهنگی سوق خواهد داد از این رو آمادگی خود را برای همکاری در برگزاری باشکوه این جشنواره اعلام می داریم.

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: یقینا جشنواره ها و دیدارهایی که با نام حضرت ثامن الحجج  مزین شده باشد ، ارزشمندی مضاعفی را در حیطه فعالیت های فرهنگی خواهد داشت.