معرفی برگزیدگان رشته شنا هشتمین المپیاد ورزش محلات یزد

معرفی برگزیدگان رشته شنا هشتمین المپیاد ورزش محلات یزد


معرفی برگزیدگان رشته شنا هشتمین المپیاد ورزش محلات یزد

 
مرحله داوری رشته شنا هشتمین دوره المپیاد ورزش محلات برگزار و برگزیدگان آن معرفی شدند.
 
 
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد؛* 
داوری رشته شنا هشتمین دوره المپیاد ورزش محلات آقایان و بانوان در رده های سنی زیر ۱۶ سال و بالای ۱۶ سال، زیر ۱۴ سال و زیر ۱۲ سال برگزار و سه نفر در بخش بانوان و ۹ نفر در بخش آقایان برگزیده شدند.
 
زهرا ساعی مسئول برگزاری و آسیه باغستانی داور رشته شنا بخش بانوان بوده است و مسعود مهرداوودی مسئول برگزاری و محمد علیزاده و ابوالفضل باغستانی بخش آقایان رشته شنا را داوری کرده است.
 
پس از داوری در محل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، سید علی اکبر صفوی مقدم مقام اول، علی میرحسینی مقام دوم و چیا کمانگر مقام سوم در رده سنی بالای ۱۶ سال بخش آقایان را کسب کردند.
 
در رده سنی زیر ۱۶ سال نیز بهناز بابایی مقام اول، زهرا قطبی زاده مقام دوم و فاطمه شکوهی مقام سوم را به دست آوردند.
 
در رده سنی زیر ۱۲ سال؛ محمد صدوقی، سامیار سامانی پور و امیرعلی دهقان بنادکی به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند و در رده سنی زیر ۱۴ سال؛ محمد معین رحمانی مقام اول، ابوالفضل طالبی مقام دوم و امیررضا ابراهیمی فر مقام سوم را کسب کردند.
 
هشتمین دوره المپیاد ورزش محلات به صورت مجازی و در قالب ۱۴۷ رویداد برگزار می شود و برای برگزاری هرچه بهتر این رویداد ۱۵ کمیته، ۱۱ کارگروه، ۹ انجمن ورزشی و ۱۶۷ نفر فعالیت دارند.
 
گفتنی است، در پایان هشتمین دوره المپیاد ورزشی محلات شهر جهانی یزد بیش از ۵۶۶ مدال و بیش از ۱۲۰ میلیون تومان جایزه نقدی به برندگان این مسابقه اهدا می شود.