معاون شهردار یزد خبرداد: تولید محتوای چندرسانه ای براساس روایت یادگاران هشت سال دفاع مقدس

معاون شهردار یزد خبرداد: تولید محتوای چندرسانه ای براساس روایت یادگاران هشت سال دفاع مقدس


معاون شهردار یزد خبرداد: تولید محتوای چندرسانه ای براساس روایت یادگاران هشت سال دفاع مقدس


نشست معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد با یادگاران و راویان دفاع مقدس با هدف هم اندیشی درخصوص تولید محتوای چندرسانه ای بر اساس روایت یادگاران هشت ساله دفاع مقدس برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد؛ در این جلسه معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد با اشاره به لزوم ساخت محتواهای چندرسانه ای با موضوع روایت هشت ساله دفاع مقدس اظهارکرد: بهترین روایت های این موضوع ناشی از خاطرات و سخنان یادگاران این عرصه است که امیدواریم بتوانیم با کمک و یاری راویان دفاع مقدس نسبت به تهیه اینگونه محتواها برای انتشار در شبکه های اجتماعی به صورت موفق عمل کنیم.


عباس ملازینلی با بیان اینکه تولید محتوا با موضوع شهدای استان و هشت سال دفاع مقدس ویژه شبکه های اجتماعی یکی از اولویت های مهم کمیته فرهنگی کنگره 4000 شهید استان است، خاطرنشان کرد: مقرر شده است تا از ظرفیت شبکه های اجتماعی به عنوان بستری در دسترس همگان برای انتشار محتوای جذاب و تاثیر گذار اقدام شود.


معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در بخش دیگری  خاطرنشان کرد: غالب برنامه های شش ماهه دوم سال 99 در این سازمان منطبق بر رویکرد کنگره ملی 4000 شهید استان برنامه ریزی شده است که اوج این برنامه ها در دو ماه پایانی سال و در هنگام برگزاری اجلاسیه پایانی خواهد بود.


رئیس کمیته فرهنگی کنگره ملی4000 شهید استان یزد با بیان اینکه برای برگزاری برنامه های این کمیته از تمام ظرفیت های فرهنگی و مردمی بهره برده شده است، افزود: افتخار سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد و کمیته فرهنگی کنگره برگزاری رویداد مرتبط با کنگره توسط گروه های مردمی و نخبه جامعه است.


در ادامه این جلسه نیز دبیر کمیته فرهنگی کنگره ملی 4000 شهید استان به ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در کمیته فرهنگی پرداخت و گفت: در این رویداد ۴۰۰ دقیقه محتوای فرهنگی در قالب موشن گرافی و انیمیشن تولید می شود.


 سید حسین راسخی افزود: هنرمندان در ۱۰ رشته طراحی پوستر، ساخت بازی، تولید نرم‌افزار اندروید، انیمیشن، موشن‌گرافی، ساخت فیلم و کلیپ، شعر، داستان‌نویسی، خوشنویسی و دلنوشته فعالیت می کنند.


گفتنی است در این جلسه مدیران واحد های سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، سردار میرحسینی از یادگاران هشت سال دفاع مقدس و فرمانده تیپ الغدیر در زمان جنگ تحمیلی، سرهنگ مشهدی بافان، رنجبر مدیر انجمن راویان دفاع مقدس استان یزد،حجت الاسلام خسروی مسئول فرهنگی حفظ آثار دفاع مقدس یزد،حجت الاسلام فردی نژادی دبیر اجرایی جمع آوری و دسته بندی خاطرات شهدا ، همتی نویسنده کتب دفاع مقدس و اعتمادیان نویسنده کمیته فرهنگی کنگره شهدا حضور داشتند.