مشارکت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در برگزاری اولین المپیاد ورزشی کارگری ۱۴۰۰

مشارکت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در برگزاری اولین المپیاد ورزشی کارگری ۱۴۰۰


مشارکت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در برگزاری اولین المپیاد ورزشی کارگری ۱۴۰۰

 
اولین المپیاد ورزشی کار گری استان یزد توسط  اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان با مشارکت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد برگزار خواهد شد.
 
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد طی دیداری که با حضور  عماد تشکری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با عباس ملازینلی معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد  داشت گفت : همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد با توجه به تجربه برگزاری موفق ۸ دوره المپیاد ورزشی ، برگزاری دوشنبه های ورزشی و برنامه های حوزه سلامت می تواند در برگزاری المپیاد ورزشی کارگری بسیار سودمند باشد.
وی در ادامه افزود: باتوجه به اینکه  تحرک بدنی مردم استان از جمله در بخش کارگری بسیار نامطلوب است، باید خروجی ورزش واحدهای کارگری که بعضاً در قالب تیم‌داری کشوری فعالیت ورزشی دارند به سمت تحرک‌بدنی و نشاط کارگران سوق یابد از این رو المپیاد ورزشی کارگری با هدف همگانی کردن ورزش در بین جامعه کارگری استان، استعدادیابی ورزشی در بین کارگران و ایجاد نشاط و شادابی این قشر برگزار خواهد شد.
 
عباس ملازینلی معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در این نشست گفت:این المپیاد بزرگترین رویداد ورزشی کارگری  استان یزد است و سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی در اجرا و برگزاری این رویداد و همچنین فضا سازی و اطلاع رسانی شهری مشارکت خواهد داشت.
 
لازم به ذکر است این المپیاد ورزشی در پنج بخش اعم از کارگری در ۷ رشته ورزشی ، همسران خانه دار کارگران در ۳ رشته ورزشی ،  فرزندان کارگران در ۴رشته ورزشی ، کارگران بازنشسته در ۲ رشته ورزشی و کارگران نابینا و کم‌بینا در ۲ رشته ورزشی برگزار خواهد شد.
مسابقات مربوط به خانواده کارگران به صورت کاملاً  مجازی و برگزاری مسابقات در واحدهای تولیدی با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی انجام می شود.