مشارکت بالغ بر11هزار نفر در مسابقه کتابخوانی«هفت شهرعشق» با حمایت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد

مشارکت بالغ بر11هزار نفر در مسابقه کتابخوانی«هفت شهرعشق» با حمایت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد


مشارکت بالغ بر11هزار نفر در مسابقه کتابخوانی«هفت شهرعشق» با حمایت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد


دبیر مسابقه کتابخوانی هفت شهر عشق از مشارکت 11 هزار و 250 نفری در این مسابقه خبر داد و گفت: این نفرات از 30 استان کشور و 6 کشور اسلامی در این مسابقه مشارکت داشتند.


به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد؛ حجت الاسلام سیدمحمدحسینی با بیان اینکه شرکت کنندگان در این مسابقه، کتاب هفت شهر عشق را مطالعه و در آزمون این مسابقه شرکت داشتند، اظهار کرد: این مسابقه از ابتدای ماه محرم آغاز و تا پایان ماه صفر ادامه داشت و در نهایت با برگزاری آزمون در نیمه آبان ماه به پایان رسید.


وی با اشاره به اینکه کتاب هفت شهر عشق کتابی با نگاهی متفاوت به حماسه عاشورا نگارش شده است، افزود: در این مسابقه کتابخوانی 4 هزار و 500 نفر از شرکت کنندگان موفق شدند تا حدنصاب نمره را کسب کنند.
مدیرمؤسسه معارف امامت اهل بیت(ع) یزد با بیان اینکه برای این مسابقه جوایز نفیسی در نظر گرفته شده است، تاکید کرد: با توجه به تعداد کثیر شرکت کنندگان، برندگان از طریق قرعه کشی انتخاب شدند که این قرعه کشی با حضور مسئولین استان در چند مرحله و در محل های آستان مبارک حضرت امامزاده جعفر(ع)، دفتر نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه یزد برگزار شده و مرحله ی آخر در نشست کمیسیون فرهنگی شورای شهر برگزار خواهد  شد.
حجت الاسلام حسینی در ادامه از حمایت های سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد تقدیر و خاطرنشان کرد: مسابقه کتابخوانی هفت شهر عشق با حمایت ویژه سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد و مشارکت سازمان اوقاف و امورخیریه استان، مؤسسه معارف امامت اهل بیت(ع) یزد و آستان مقدس حضرت امامزاده جعفر(ع) برگزار شد.
گفتنی است؛ در این مسابقه به ۵ نفر از برگزیدگان جایزه پنج میلیون تومانی، ۱۲ نفر جایزه دو میلیون تومانی، ۱۴ نفر جایزه یک میلیون تومانی و مابقی برندگان جوایز نفیسی تعلق خواهد گرفت که اسامی برندگان در تارنمای سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد به نشانی farhang.yazd.ir منتشر خواهد شد.

اسامی برندگان مرحله اول "جایزه پنج میلیون تومانی" :

۱۰۲۰۳ذبیح الله طهماسبی نوا
۱۱۱۵۹خانم مریم عزیزی
۱۱۸۸۹ رضا رسولی مقدم
۱۲۳۹۵ خانم والیه رضا
۱۲۵۵۳ زینب عابدین پور

اسامی برندگان جایزه یک میلیون تومانی:

علیرضا خانی ۱۱۵۷۵

اصغر اقبالی ۱۱۳۷۷

اهورا صدیقی۱۱۲۰۱

ثریا نجفی۱۲۴۲۳

نجم الدین احسانی ۲۱۰۷۱

سید محمد جعفر حسینی برکوئی ۲۰۱۲۱

حسین خوانچه زر ۲۱۱۷۶

محدثه حسنی ۲۱۱۵۷

امیرطاها شانظری  30794

عبدالله مرادی ۳۱۰۵۴

حنانه فرقانیان ۳۰۱۵۲

سید اسدالله امامی ۳۰۵۲۱

سید محمد مهدوی ۳۱۰۶۰

نرجس رضایی۳۰۰۵۶

اسامی برندگان جایزه دو میلیون تومانی:

عفت داعی زاده

علی همتی

فاطمه اکبرپورکوری

مریم رسولی رودبارکی

ریحانه قاسمی طزرجانی

محدثه حسنی

اهورا صدیقی

نرجس رضایی

سیداسدالله امامی

علیرضا خانی

سید محمد جعفر حسینی بر کوئی

حسین خوانچه زر

اصغر اقبالی

ثریا نجفی