مسابقه کتابخوانی روشنی مهتاب به مناسبت ایام فاطمیه( س)

مسابقه کتابخوانی روشنی مهتاب به مناسبت ایام فاطمیه( س)


مسابقه کتابخوانی روشنی مهتاب به مناسبت ایام فاطمیه( س)

دبیر ستاد مبشر غدیر و مدیرعامل سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری یزد از برگزاری مسابقه کتابخوانی روشنی مهتاب به مناسبت سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) خبر داد.

به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری یزد، "محمدرضا دشتی" با بیان این مطلب افزود: این مسابقه به مناسبت ایام فاطمیه با عنوان روشنی مهتاب از تاریخ 15 اسفندماه لغایت 20 فروردین توسط ستاد مبشر غدیر شهرداری یزد برگزار می شود.

وی ادامه داد: مخاطبان می توانند جهت تهیه کتاب به سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد مراجعه و با 50درصد تخفیف کتاب را تهیه نموده و یا با مراجعه به سایت mobasherghadir.ir  فایل های word، pdf، جاوا و اندروید آن را تهیه و در مسابقه شرکت نموده و از جوایز نفیسی که در نظر گرفته شده است بهره مند گردند.

دشتی اظهار داشت: قرعه کشی مسابقه کتابخوانی روشنی مهتاب در روز میلاد حضرت زهرا (س) انجام گرفته و به نفرات برگزیده جوایزی به رسم یادبود اهداء خواهد شد.

مدیرعامل سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری یزد عنوان کرد ستاد مبشر غدیر شهرداری یزد در راستای وظایف تعریف شده برنامه های متنوعی را برای سال 94 در نظر گرفته است که در آینده نزدیک اطلاع رسانی خواهد شد.