مراسم اختتامیه و اهدای جوایز مسابقات ورزشی محلات جام رمضان

مراسم اختتامیه و اهدای جوایز مسابقات ورزشی محلات جام رمضان


مراسم اختتامیه و اهدای جوایز مسابقات ورزشی محلات جام رمضان

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد تاکید کرد:
لزوم تداوم برگزاری برنامه های محله محوردر پی استقبال کم نظیر شهروندان ازمسابقات جام رمضان محلات یزد

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در آیین اختتامیه و اهدای جوایز مسابقات جام رمضان محلات، اظهار داشت: استقبال کم نظیر شهروندان از این دوره از مسابقات، وظیفه و انگیزه ما را در تداوم برگزاری برنامه های محله محور به ویژه در حوزه ورزش را دو چندان می کند.

عباس ملازینلی رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در آیین اختتامیه و اهدای جوایز مسابقات جام رمضان محلات یزد با اشاره به استقبال شایسته و کم نظیر شهروندان از این دوره از مسابقات، بیان داشت: بنابر بازخورد هایی که از جامعه ورزشی و شهروندان یزدی گرفته شد، این دوره از مسابقات توانست با دربرگیری حداکثری و با کیفیتی مطلوب برگزار شود و رضایت شهروندان را در برداشته باشد.
وی در ادامه افزود: استقبال کم نظیر شهروندان از مسابقات جام رمضان محلات یزد وظیفه و انگیزه ما را در تداوم برگزاری برنامه های محله محور به ویژه در حوزه ورزش را دو چندان می کند. تداوم ورزش هایی که در سطح جامعه و به صورت مردمی قابل اجراست اینک به مطالبه مردمی  از سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبدیل شده است که از همکارانم به واسطه تلاش جهت ایجاد این شور و نشاط مردمی قدردانم.
ملازینلی ادامه داد: ورزش هایی که امکان برگزاری در قاعده هرم جامعه را داراست می تواند ضمن ایفای نقش موثر در سلامتی شهروندان، با به میدان آوردن خانواده ها، در حوزه مسائل اجتماعی به ویژه استحکام بنیاد خانواده ها توام با فراهم آوردن نشاط اجتماعی موثر واقع شود.
وی با اشاره به حضور فعال بانوان در مسابقات جام رمضان 98، بیان داشت: در این دوره از مسابقات بیش از پیش شاهد حضور فعال بانوان یزدی بودیم. این مهم از اهداف ارزشمند سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد بود که در جام رمضان نیز همچون سایر برنامه های پیشین این سازمان محقق شد. فعالیت بدنی، تحرک و ورزش در فضایی سالم، ایمن و شایسته، حق بانوان پرتلاش و پرمهر یزدی است که در این راستا و فراهم آوردن شرایطی در خور شان شهروندان خانم یزدی، از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود.
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در ادامه از ورزشکاران وکارشناسان حاضر در این آیین خواست تا با آسیب شناسی این دوره از مسابقات محلات، جهت بهبود شرایط برگزاری، اعتلای کیفیت و افزایش دربرگیری و استقبال شهروندان از برنامه های ورزشی به ویژه مسابقات محله محور، نظرات و انتقادات خود را به این سازمان ارائه کنند.
ملازینلی در آخر از مشارکت هیئت کبدی، تیراندازی با کمان، هندبال و پایگاه مقاومت بسیج شهید هدایتی در برگزاری مسابقات جام رمضان محلات یزد، تشکر و قدردانی کرد.
در پایان مراسم مدال و جوایز تیم های برتر این دوره از مسابقات در رشته های کبدی، هندبال، والیبال، تیراندازی با کمان اهدا گردید