مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد با آیت ا... ناصری دیدار کرد

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد با آیت ا... ناصری دیدار کرد


مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد با آیت ا... ناصری دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد؛

در این دیدار حسینی مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد ضمن ارائه گزارش عملکرد 6 ماهه نخست سال جاری سازمان و همچنین ارائه گزارشی از فعالیت های فرهنگی ورزشی سازمان در دهه امامت و ولایت به تشریح جزئیات این برنامه ها پرداخت و افزود در 6 ماهه نخست سال جاری 79 برنامه انجام شد که نسبت به مدت مشابه سال قبل سه برابر رشد داشته است. و همچنین در دهه امامت و ولایت برنامه های جدیدتری از جمله نور افشانی میدان امام علی (ع) ، برگزاری جام های ورزشی زورخانه ای در پارک های سطح شهرو حمایت از برگزاری 10جشن در محلات  برگزار شد.

در ادامه این دیدار آیت ا... ناصری ، نماینده ولی فقیه و امام جمعه محترم یزد ؛ با قدردانی از کارهای انجام شده در سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری، از فضاسازی صورت گرفته در مناسبتهای مختلف تشکر و خواستار حضور هرچه بیشتر شهرداری در مسائل فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهر شد.

در این دیدار سوق دادن شهرسازی به معماری ایرانی و اسلامی و برنامه ریزی در صدور فرهنگ اسلامی به زبان های مختلف برای گردشگرانی که  به شهر یزد سفر می کنند مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

گفتنی است ؛ کمیسیون فرهنگی شورای شهر، اداره فرهنگ و ارشاد و اسلامی ، دفتر امور اجتماعی استانداری یزد،کانون مساجد یزد وجمعی از تشکل های فرهنگی،ورزشی از فعالیت های انجام شده در دهه امامت و ولایت ، توسط این سازمان تشکر و قدردانی کردند.