محل برگزاري 14 رشته از مسابقات المپیاد در بخش بانوان و آقایان اعلام شد

محل برگزاري 14 رشته از مسابقات المپیاد در بخش بانوان و آقایان اعلام شد


محل برگزاري 14 رشته از مسابقات المپیاد در بخش بانوان و آقایان اعلام شد

پس از پايان مهلت ثبت‌ نام براي شركت در مسابقات المپياد ورزشي محلات يزد، محل برگزاري و تعداد ثبت نام شدگان در اين رشته از سوي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري يزد اعلام شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري يزد، بر اساس برنامه ريزي هاي انجام شده، المپياد ورزشي محلات يزد در رشته هاي بسكتبال، فوتبال، تيراندازي، شطرنج، دو و ميداني، پهلواني، بدمينتون، واليبال، تنيس روي ميز، كاراته، داژبال، هفت سنگ، دارت و دوچرخه سواري برگزار خواهد شد.

مسابقات بسكتبال در هر دو گروه آقايان و بانوان در سالن تختي برگزار مي شود و مسابقات فوتبال ويژه آقايان است كه در پارك بزرگ شهر برگزار خواهد شد.

مسابقات تيراندازي نيز هم در بخش بانوان و هم در بخش آقايان در سالن تيراندازي كارگران و مسابقات شطرنج در هر دو بخش در پارك آزادگان برگزار خواهد شد.

مسابقات دو و ميداني ويژه آقايان در پارك كوهستان و در بخش بانوان در مجموعه شهيد نصيري و در پاركها برگزار خواهد شد.

در رشته پهلواني اين المپياد ورزشي كه ويژه آقايان برگزار مي شود نيز ثبت نام كنندگان در اين مسابقه در پارك آزادگان به رقابت خواهند پرداخت.

مسابقات بدمينتون نيز در بخش آقايان در پارك آزادگان و در بخش بانوان در پارك طوبي برگزار مي‌شود و پارك بزرگ شهر و مجموعه ورزشي كوثر نيز به ترتيب ميزبان برگزاري مسابقات واليبال آقايان و بانوان خواهند بود.

رقابت هاي تنيس روي اين ميز اين المپياد ورزشي نيز در بخش آقايان در پارك هفتم تير و در بخش بانوان در پارك طوبي برگزار خواهد شد.

پارك هفتم تير و سالن ورزشي سيد الشهدا نيز به ترتيب ميزبان مسابقات كاراته آقايان و بانوان خواهد بود و مسابقات داژبال (وسطي) نيز در بخش بانوان در پارك طوبي و در بخش آقايان در پارك بزرگ شهر برگزار خواهد شد.

مسابقه مهيج هفت سنگ در بخش بانوان در پارك طوبي و در بخش آقايان در پارك بزرگ شهر برگزار مي شود و مسابقات دارت در هر دو بخش آقايان و بانوان در پارك هفتم تير برگزار خواهد شد.

مسابقات دوچرخه سواري نيز كه ويژه آقايان تدارك ديده شده است، به صورت يك همايش در سطح شهر برگزار مي شود ضمن اينكه جدول زمان بندي اين رقابت ها نيز به زودي از سوي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري يزد منتشر خواهد شد.

المپياد ورزشي محلات يزد كه از 13 مرداد تا چهارم شهريور ماه در رشته هاي مختلف برگزار خواهد شد.

مراسم افتتاحيه اين المپياد، دوشنبه، 12 مرداد از ساعت 21 در سالن ورزشي شهيد صدوقي برگزار مي شود.