ليله الرغائب ، شب خوب آرزوها و شب آرزوهای خوب

ليله الرغائب ، شب خوب آرزوها و شب آرزوهای خوبنخستین شب جمعه ماه رجب در آموزه های دینی ما «لیله الرغائب» نام دارد، شبی است که بنابر تصریح روایات آرزوهای بزرگ انسان به محضر الهی عرضه شده و امکان تحقق می یابد.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد؛ نخستین شب جمعه ماه رجب در آموزه های دینی ما «لیله الرغائب» نام دارد، شبی است که بنابر تصریح روایات آرزوهای بزرگ انسان به محضر الهی عرضه شده و امکان تحقق می یابد.

پیامبر (ص) می فرمایند: «آرزو برای امت من رحمت است»؛ اما آرزو باید در چارچوب باشد تا منشاء حرکت و نشاط شود. نباید لیله الرغائب را صرفا یک اتفاق و یک شب ببینیم بلکه باید آن را در یک بستر هندسه شده در فصل نیایش و عبادت بنگریم.

 

محمدرضا پیرنیا، رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، ضمن دعوت از همشهریان و میهمانان نوروزی به شركت در جشن بزرگ آرزوها، در پیامی غیر رسمی میلاد امام محمد باقر(ع)  را تبریک گفت و در ليله الرغائب ، شب خوب آرزوها و شب آرزوهای خوب ؛ براي مردم مهربان شهر آرزو كرد ؛ هر روز عاشق خدا شوند و هر روز آرزوهاي قشنگ داشته باشند و هرروزشان پراميد باشد .
 

 

انتهای پیام/ش