فیلم کوتاه "نامه های جنگ" در یزد تولید می شود

فیلم کوتاه "نامه های جنگ" در یزد تولید می شود


فیلم کوتاه "نامه های جنگ" در یزد تولید می شود

 
 

منظومه ای حماسی، عرفانی و عاشقانه از خاطرات جنگ

 
 
 

قائم مقام سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد از لوکیشن تولید فیلم "نامه های جنگ" در باغ موزه دفاع مقدس بازدید کرد.

 
 
به گزارش سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد؛ "مصطفی زارع زاده" در جریان این بازدید گفت: فیلم کوتاه "نامه های جنگ" با همکاری "انجمن سینمای جوان" و در راستای برگزاری دومین کنگره ملی ۴۰۰۰ شهید استان دارالعباده و دارالعلم یزد، ساخته می شود.
 
وی اظهار کرد: فیلمبرداری این فیلم، در باغ موزه دفاع مقدس یزد کلید خورده و چند نقطه دیگر شهر از جمله مسجد جامع،  از لوکیشن های این فیلم هستند.
 
 
وی با بیان اینکه، این فیلم روایتی از نامه ها و یادداشت های شهدا، رزمندگان و آزادگان در دوران جنگ و اسارت است، افزود: خانواده های شهدا و آزادگانی که در قید حیات هستند، در ساخت این فیلم مستند همکاری می کنند.
 
 
قائم مقام سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد با اشاره به اینکه این فیلم  مستند ۳۰ دقیقه است، گفت: فیلم "نامه های جنگ" به کارگردانی "احمد صراف یزدی" و به همت کمیته های فرهنگی و هنری کنگره شهدای استان ساخته می شود.
 
 
 زارع زاده زمان فیلمبرداری این فیلم را ۲ ماه عنوان کرد و ادامه داد: این فیلم که هفته گذشته کلید خورده است، منظومه ای حماسی، عرفانی و عاشقانه  به شمار می آید و از نظر تاریخی و هویت ملی، دارای ارزش معنوی بسیاری است.