فعال شدن پيام بران پيامبر در فضاي مجازي در آستانه عيد بزرگ غدير؛

فعال شدن پيام بران پيامبر در فضاي مجازي در آستانه عيد بزرگ غدير؛


فعال شدن پيام بران پيامبر در فضاي مجازي در آستانه عيد بزرگ غدير؛

در آستانه عيد بزرگ غدير؛

پيام بران پيامبر در فضاي مجازي فعال شدند

در آستانه عيد بزرگ غدير خم، طرح پيام بران پيامبر با نگاه ويژه به حديث نبوي مبني بر «بايد كه سخن مرا حاضران به غايبان و پدران به فرزندان برسانند تا روز رستاخيز» در حال اجراست.

به گزارش روابط عمومي ستاد مبشر غدير شهرداري يزد، اين طرح طي دو سال گذشته از 40 روز قبل از عيد غدير آغاز شده و احاديث معتبر از معصومين و پيامبر (ص) در مورد ولايت اميرالمومنين (ع) در قالب اين طرح منتشر مي‌شود.

بر اساس اين طرح، احاديث ياد شده در قالب كارت پستال در كانال تلگرامي مبشر غدير به نشاني @mobasherghadir و سايت مبشر غدير به نشاني mobasherghadir.irبارگذاري شده است.

اين كارت‌ها با عنوان «من به تو گفتم، تو هم به ديگران بگو» قابل دسترسي است و در طول 40 روز تا غدير، هر روز يك حديث در راستاي عمل به فرمايش پيامبر اكرم (ص) نمايه مي‌شود.

در پايان طرح، 40 حديث معتبر از ائمه معصومين (ع) و پيامبر مكرم اسلام حضرت محمد (ص) در مورد ولايت حضرت علي (ع) در دسترس علاقمندان و همه افرادي كه مي‌خواهند پيام بر پيغمبر باشند، قرار گرفته است.

اين طرح با هدف ترويج آيات و احاديث در مورد ولايت و احياي فرهنگ غدير همچنين تاكيد بر وظيفه همه مسلمين اعم از شيعه و سني بر رساندن پيام حضرت محمد (ص) از سوي ستاد مبشر غدير شهرداري يزد اجرا مي‌شود.