فضای مجازی اولویت اصلی برنامه‌های دهه فجر شهرداری یزد است

فضای مجازی اولویت اصلی برنامه‌های دهه فجر شهرداری یزد استرئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد  گفت: فضای مجازی و جوانان اولویت اصلی برنامه‌های دهه فجراین سازمان است

به گزارش روابط عموی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، عباس ملازینلی صبح  امروز درمصاحبه رادیویی خود با برنامه صدای شهر رادیو یزد با اشاره به اینکه بیش از 110 برنامه به صورت مستقیم توسط سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد برای ایام دهه فجر برگزار می‌شود، گفت: امسال به حمدالله در تمام این برنامه‌ها، بیشتر نسل جوان و به ویژه کودکان و نوجوانان مخاطب اصلی برنامه‌های این سازمان هستند.

ملازینلی فضای مجازی را مورد هدف اصلی این سازمان در برنامه‌های دهه فجر دانست و گفت: برنامه‌های مختلفی برای این فضا توسط سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: علاوه بر این برنامه‌ها، آن دسته از برنامه‌هایی که در سال‌های قبل انجام می‌شده را هم امسال برای برگزاری در ایام الله دهه فجر اجرا می‌شود تا برنامه‌های این ایام به صورت بسیار پرشور صورت پذیرد.

مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد ادامه داد: فضاسازی مرتبط با ایام فاطمیه و دهه فجر هم به صورتی که چهره شهر حال و هوای ایام الله دهه فجر و ایام فاطمیه به خود بگیرد برگزار می‌شود.

وی افزود: برگزاری سرودهای خیابانی و انقلابی یکی دیگر از برنامه‌هایی است که سعی شده امسال بحث ایام فاطمیه و سوگواری حضرت فاطمه زهرا(س) در این سرودها لحاظ شود.

ملازینلی تصریح کرد: ارائه کتاب‌ها از طریق فضای مجازی، تهیه کارت پستال‌های مرتبط با ایام و ارائه آن به وسیله فضای مجازی، اجرای طرح چند رسانه‌ای با همکاری آموزش و پرورش ، برگزاری جشن انقلاب ویژه راهپیمایی 22 بهمن و مجموعه این فعالیت‌ها، انشاالله ارتباط مضاعف و خوبی را به وجود آورده است.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد عنوان کرد: در این برنامه‌ها سعی شده ارتباط خیلی خوبی را با جوانان، نوجوانان و نسل جدید انقلاب را به وجود آورده و سعی می‌کنیم که ارزش‌ها و حافظه تاریخی انقلاب به نسل جوانی که در انقلاب حضور نداشتند منتقل شود.

گفتنی است شهروندان میتوانند جهت اطلاع از برنامه های سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد،  پیام رسان مجازی سازمان در تلگرام به آدرس t.me://yazdfarhang  و پایگاه اطلاع رسانی به آدرس www.farhang.yazd.ir  را دنبال نمایند.