عید دیدنی رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری با امام جمعه موقت میبد

عید دیدنی رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری با امام جمعه موقت میبدرئیس و مسئولین سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد،  با حضور در منزل حجت الاسلام و المسلمين حسين نبي پور امام جمعه موقت میبد به عیادت و عید دیدنی وی پرداختند.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد؛ محمدرضا پیرنیا رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد به همراه تعدادی از مسئولین این سازمان،  با حضور در منزل حجت الاسلام و المسلمين حسين نبي پور امام جمعه موقت میبد به عیادت و عید دیدنی وی پرداختند.

 

حجت الاسلام و المسلمين حسين نبي پور از علما و بزرگان یزد و استاد حوزه علمیه و امام جمعه موقت قم است، که خود از روحانيون نامي خطه یزد مي باشد، تحصيلات ديني را در حوزه علميه ي يزد آغاز نمود و مقدمات ادبيات و بخشي از سطوح آن حوزه را فرا گرفت و سپس براي تكميل تحصيلات و وصول به مراتب عالي علمي راهي حوزه ي علميه ي قم شد.

 

وی ‌از جمله كساني است كه در دوران مبارزات مردم عليه رژيم شاه، در اماكن مختلف به ايراد سخنراني هاي آتشين در جريان تظاهرات و راهپيمائي هاي مردمي مي پرداخت ،‌ و بعد از پيروزي انقلاب نيز مسئوليت هايي در جهاد و نهضت سواد آموزي ميبد و يزد و ریاست ستاد اقامه نماز يزد را بر عهده داشت.

 

انتهای پیام/ش