طرح پیام بران پیامبر از فردا آغاز می شود

طرح پیام بران پیامبر از فردا آغاز می شود


طرح پیام بران پیامبر از فردا آغاز می شود

از سوی مرکز فرهنگی مبشران؛
طرح پیام بران پیامبر از فردا آغاز می شود
طرح پیام بران پیامبرکه در راستای اطاعت ازامر پیامبرصلوات الله علیه در پیام رسانی غدیر است  ازفردا،10مردادماه آغاز می شود وتا 18 شهریور ماه ادامه دارد.
طرح پیام بران پیامبر بیان گر واقعه ی بزرگ غدیراست که در سال دهم هجری،120 هزار نفر به فرمان رسول اکرم صلی الله علیه و آله گردهم جمع شدند که درآن مجلس باشکوه امیرالمونین علیه السلام را به ولایت و جانشینی برگزیدند ویک رسالت مهم وعظیمی در پیام رسانی غدیر برعهده ی حضار تا روز قیامت نهادند.
طرح پیام بران پیامبراز سال گذشته شروع شده و دراین طرح احادیث معتبری که از معصومین علیهم السلام و حضرت محمد صلی الله علیه وآله در مورد ولایت امیرالمومنین علیه السلام و آداب عیدغدیر نقل شده،برروی هر فلش کارت در شماره های مختلف نوشته شده است.
این طرح نگاهی خاص و ویژه به حدیث نبوی مبنی بر این که «باید سخن مرا حاضران به غایبان و پدران به فرزندان برسانند تا روز رستاخیز» دارد که 40روز مانده به غدیر اجرا می شود.
این فلش کارت ها با عنوان «من به تو گفتم، تو هم به دیگران بگو» قابل دسترسی است که در طول این 40 روز،هرروز یک حدیث در راستای عمل کردن و اطاعت از امروفرمایش پیامبرنیز نمایه می شود.
شرکت در این طرح وابسته به قشر خاصی نیست و عموم مردم می توانند در این طرح مشارکت داشته باشند و به نوعی مبشر غدیر و نیز پیام بر پیغمبر خود باشند.
هدف از اجرای طرح پیام بران پیامبرTپیام رسانی غدیربه صورت نسل به نسل و چهره به چهره که وظیفه همه ی مسلمانان اعم از شیعه وسنی است ونیز ترویج آیات و احادیث درمورد ولایت امیرالمونین علیه السلام است.

علاقمندان می توانند جهت دسترسی به مجموعه کارت های پیام بران پیامبر به سایت مبشرغدیر که در قالب کارت پستال قرار گرفته است،مراجعه کنند.

علاقه مندان جهت مشارکت در این طرح می توانند به سامانه ی هوشمند تلگرام  @mobasheran_bot و سایت mobasherghadir.ir مراجعه کنند.