شهرداری های امروز، دانش محور، کارآفرین و فرهنگ محور شده اند

شهرداری های امروز، دانش محور، کارآفرین و فرهنگ محور شده اند


شهرداری های امروز، دانش محور، کارآفرین و فرهنگ محور شده اند

شهرداری های امروز، دانش محور، کارآفرین و فرهنگ محور شده اند

این مطلب را جمالی نژاد شهردار یزد در آیین گشایش اولین نمایشگاه دائمی تولیدات بانوان یزدی بیان کرد.

 

در این آیین گشایش که زینی وند معاون هماهنگی اقتصادی و توسعه منابع استانداری، رقیه کرمانیان مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری، فخرالسادات خامسی مدیر کل امور اجتماعی استانداری، عباس حیدری مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری، عباس ملازینلی رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، فروغی نسب مدیر عامل شرکت مسکن سازان و جمعی دیگر از مدیران استانی و شهری حضور داشتند ، جمالی نژاد گفت: امروزه شهرداری ها در کنار امور عمرانی و خدمات شهری، توجه ویژه به کار فرهنگی و کار آفرینی را در دستور کار خود دارند.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد ،

 

شهردار یزد اضافه کرد: شهرداری به عنوان یک نهاد اجتماعی آمادگی دارد در حوزه های مختلف، ماموریت های اجتماعی خود را انجام دهد.

 

وی توجه به امور فرهنگی و فن آفرینی را توسط مجموعه شهرداری، شورای اسلامی شهر و سازمان های وابسته از اولویت کاری آن ها اعلام کرد و افزود: یکی از عناصر شهرهای دانش محور ، کار آفرینی و فن آفرینی است که شهر یزد با قابلیت های ویژه اش در بسیاری از زمینه ها می تواند به عنوان شهر نمونه، به جهانیان معرفی شود.

 

وی از راه اندازی بازارچه های بانوان در نقاط مختلف شهر یزد خبر داد و اظهار کرد: امیدواریم این شهر در حوزه کارآفرینی به عنوان یک شهر نمونه کشوری معرفی شود.

 

شایان ذکر است : نخستین نمایشگاه تولیدات صنایع دستی بانوان استان یزد در قالب 25 غرفه از جمله گلیم بافی ، طراحی و تابلو نقاشی، خیاطی ، جاجیم ، ترمه ، زیلو بافی ،تابلو فرش و سایر رشته های صنایع دستی به نمایش درآمده است.

این نمایشگاه دایمی از ساعت 9 صبح تا ساعت 13 و عصرها از 17 تا 21 شب در مجتمع تجاری سامان  واقع در ابتدای خیابان سلمان فارسی، برای بازدید عموم دایر است.

 

نمایشگاه یاد شده با هدف معرفی بانوان توانمند و خلاق ،بالا بردن روحیه اعتماد به نفس آنها و عرضه محصولات تولیدی دایر شده است.