شرکت بیش از 23 هزار یزدی در جشن ولادت امام حسن مجتبی(ع)

شرکت بیش از 23 هزار یزدی در جشن ولادت امام حسن مجتبی(ع)


شرکت بیش از 23 هزار یزدی در جشن ولادت امام حسن مجتبی(ع)

 مديرعامل سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری يزد از تداوم برگزاری جشن‌های ملی و مذهبی در سطح پارك‌های شهر يزد با توجه به استقبال بی‌نظير شهروندان از اين جشن‌ها خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان، سيدحسن حسينی، مديرعامل سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری يزد اظهار كرد: در جشن‌هايی كه به مناسبت نيمه ماه مبارك رمضان ولادت امام حسن مجتبی(ع) در پارك‌های يزد برگزار شد، بيش از 23 هزار نفر از شهروندان يزدی شركت كردند.

وی اين استقبال را نشانه نياز و اشتياق شهروندان به شادی‌های عمومی دانست و افزود: جشن‌های مزبور در پارك‌های كوهستان، بزرگ شهر، آزادگان و آزادشهر يزد برگزار شد كه به دليل محدوديت‌های زيرساختی، اطلاع‌رسانی گسترده‌ای در اين زمينه صورت نگرفت.

اين مسئول از تلاش‌های سازمان برای حل زيرساخت‌های مزبور خبر داد و گفت: در اين جشن‌ها برای نخستين بار مباحث اعتقادی و آموزش شهروندی به صورت كار هنری به صورت نمايش و طنز آموزش داده شد.

حسينی در مورد هزينه برگزاری اين جشن‌ها، تأكيد كرد: پرداختن هزينه برای شاد كردن و خنداندن 20 هزار نفر برای دو ساعت ارزش دارد و اين هزينه در مقايسه با ساير هزينه‌های كه انجام می‌دهيم، اصلاً قابل توجه نيست.

وی بر ضرورت نياز مردم به ايجاد نشاط اجتماعی به ادامه روند برگزاری اين جشن‌ها در پارك‌های شهر اشاره كرد كه با همكاری هنرمندان يزد دنبال می‌شود.

اين مسئول در پايان از حمايت سازمان فرهنگی ـ ورزشی شهرداری يزد از هر كاری هنری در جهت تعالی ارزش‌های اخلاقی جامعه خبر داد كه با به كارگيری ظرفيت‌های هنری هنرمندان استان ميسر است.