رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری با فرماندهی نیروی انتظامی استان یزد دیدار کرد

رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری با فرماندهی نیروی انتظامی استان یزد دیدار کرد


رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری با فرماندهی نیروی انتظامی استان یزد دیدار کرد

 
??رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری با فرماندهی نیروی انتظامی استان یزد دیدار کرد
 
?? عباس ملازینلی رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در دیدار با سردار محمدرضا میرحیدری فرماندهی نیروی انتظامی استان یزد ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام فاطمیه، گزارش اِجمالی از همکاری های فی ما بین در حوزه های مسائل اجتماعی، راه اندازی مرکز آموزش سلامت خانواده و همچنین موضوعات کودکان کار، اعتیاد و مواد مخدر، زنان بهبود یافته، آگاه سازی آسیب های فضای مجازی، قوانین راهنمایی رانندگی و ترافیک، حقوق اجتماعی و شهروندی و تمامی موضوعات که در پیشگیری از وقوع جرم، ایجاد نظم و امنیت و در نهایت سلامت روحی روانی و جسمی جامعه تاثیر گذار باشد؛ ارائه داد.
 
?? سردار محمدرضا میرحیدری فرماندهی نیروی انتظامی استان یزد در این دیدار با قدردانی از تلاش های مجموعه شهرداری یزد در راستای آگاهی بخشی عمومی و خدمت رسانی شایسته نرم افزاری و سخت افزاری به شهروندان، بیان داشت: سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد آثار و برکاتش می تواند بر امنیت و سلامت جامعه تاثیر گذار باشد. قطعا این مهم مسئولیت بسیار خطیر و البته مهم و ارزشمندی است که تاکنون این مجموعه توانسته به خوبی در این حوزه مثمر ثمر واقع شود.
 
??فرماندهی نیروی انتظامی استان یزد در ادامه تصریح کرد: پلیس و سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری، ماموریت های مشترک بسیاری دارند که این مهم، رسالت ما و شما را سنگین تر خواهد کرد. قطعا نتیجه تعامل و همکاری پلیس و سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد به نفع جامعه خواهد بود.
 
??وی در آخر خاطرنشان کرد: امیدوارم در سایه این تعاملات و همکاری، بسترهای مناسبی برای خواسته های مردم که همان ایجاد امنیت، سلامت و افزایش آگاهی آنان می باشد بیش از پیش فراهم شود.
 
?? روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد