راه اندازی چهار غرفه فرهنگی در مسیر راهپیمایی 22 بهمن

راه اندازی چهار غرفه فرهنگی در مسیر راهپیمایی 22 بهمن

مدیر عامل سازمان فرهنگی ، ورزشی شهرداری یزد از راه اندازی چهار غرفه فرهنگی ، ورزشی برای پذیرایی از راهپیمایان در مسیر راهپیمایی 22 بهمن در یزد خبر داد .

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ، ورزشی شهرداری یزد

مدیر عامل سازمان فرهنگی ، ورزشی شهرداری یزد از راه اندازی چهار غرفه فرهنگی در مسیر راهپیمایی فردا برای پذیرایی از راهپیمایان خبر داد و گفت : این چهار غرفه در میدان بعثت مستقر می شوند و محصولات فرهنگی نظیر سربند ، لوح فشرده از سرود های انقلابی و پوستر های راهپیمایی به همراه پرچم را بین راهپیمایان توزیع می کنند .

سید حسن حسینی به حضور گردشگران خارجی در سی و چهارمین جشن بهار انقلاب اشاره و اضافه کرد : برای نخستین بار از گردشگران خارجی برای شرکت در جشن بهار انقلاب دعوت به عمل آمده است تا همگام با مردم دارالعباده یزد در این جشن شرکت کنند .

وی با عنایت به اینکه حضور گردشگران خارجی در راهپیمایی 22 بهمن با هماهنگی سازمان فرهنگی ، ورزشی شهرداری یزد و خانه فرهنگ اسلام و ایران انجام گرفته است ابراز کرد : با حضور این گردشگران شاهد صدور بیش از پیش انقلاب اسلامی به مردم خداجو و آزادی خواه دیگر کشورهای مستبد جهان باشیم .

مدیر عامل سازمان فرهنگی ، ورزشی شهرداری یزد ، نصب بنر در مسیر راهپیمایان برای ثبت دل نوشته های انقلابی مردم را یادآور شد و اظهار داشت : به منظور ثبت خاطرات مردمی و احساسات عموم اقشار جامعه در سی و چهارمین سال پیروزی انقلاب اسلامی این تابلو ها در مسیر راهپیمایان نصب می شوند .

سید حسن حسینی ارائه بادکنک به دانش آموزان ، نقاشی بر روی صورت کودکان و پذیرایی از راهپیمایان را از دیگر برنامه های روز جشن 22 بهمن در یزد برشمرد .