راهپیمایی روز قدس ۱۴۰۱

راهپیمایی روز قدس ۱۴۰۱


راهپیمایی روز قدس ۱۴۰۱راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور گسترده‌ی مردم در آخرین جمعه ی ماه رمضان از میدان شهید بهشتی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد؛ راهپیمایی روز قدس ۱۴۰۱ بعد از دو سال که به خاطر مسایل کرونایی با حضور مردم برگزار نمی‌شد، امسال در آخرین جمعه ماه رمضان از میدان شهید بهشتی با مشارکت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد با حضور گسترده ی مردم برگزار شد.

در راهپیمایی روز قدس امسال شهر یزد، مانند دیگر مراسم ملی و دینی همه اقشار و طیفهای جامعه؛ مردم و مسئولان استانی در کنار یکدیگر در مراسم شرکت داشته و راهپیمایان روزه دار با در دست داشتن تصاویر و پرچم با مضامین محکومیت اقدامات رژیم صهیونیستی که توسط سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی اهدا شده بود، یاد و خاطره بیش از چهل سال اسارت مردم فلسطین را گرامی داشته اند.

 شعار اصلی راهپیمایان روز قدس امسال، همچون سال‌های گذشته، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آل‌سعود و خائنین منطقه و تداوم شعار آزادی فلسطین و قدس شریف است.

گفتنی است؛ به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در مسیر راهپیمایی روز قدس از میدان شهید بهشتی برنامه های مختلف فرهنگی از جمله اجرای سرود، پخش پوستر و پلاکارد و… اجرا شد.