دیدار سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی با معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی یزد

دیدار سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی با معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی یزدمحمد رضا پیرنیا سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد با سرهنگ فروزانی معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی یزد دیدار کرد.

در این دیدار که در محل ستاد فرماندهی انتظامی یزد صورت گرفت جمعی از مسئولین نیروی انتظامی و سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی حضور داشتند.

سرهنگ فروزانی در این دیدار ضمن عرض تسلیت به مناسبت حادثه آتش سوزی و شهادت جمعی از آتشنشانان، با اشاره به تعاملات خوب و سازنده دو نهاد در زمینه های مختلف اجتماعی و ورزشی خواستار تداوم و گسترش بیشتر این فعالیت ها گردید.

همچنین محمد رضا پیرنیا با اشاره به همکاری های صورت پذیرفته با نیروی انتظامی، اظهار داشت در حال حاضر با همکاری پلیس راهور پیامهای ترافیکی در بهترین مناطق و فضاهای شهری نصب گردیده است.

وی با شاره به اینکه  کلیه امکانات شهرداری و نیروی انتظامی باید در خدمت مردم باشد، گفت امیدواریم با کمک یکدیگر شهر دار العباده یزد را همانگونه که مقام معظم رهبری توصیف کرده اند، معرفی نماییم.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی آموزش و فرهنگ سازی را یکی از محورهای برنامه های سازمان اعلام نمود و افزود باید با استفاده از اطلاع رسانی یکپارچه و بهره گیری از کلیه امکانات تبلیغاتی شهری و صدا و سیما نسبت به موضوعات فرهنگی و اجتماعی اقدام گردد.

وی افزود باید همزمان با فرهنگ سازی با اعمال تشویقی و نیز بازدارنده نسبت به نهادینه کردن یک فرهنگ مثبت در جامعه اقدام گردد و اگر بناست مردم را از چیزی منع کنیم باید ما به ازای آن چیزی برای عرضه به مردم داشته باشیم.

همچنین سرهنگ مزیدی معاون اجتماعی ناجا با اشاره به فعالیتهای مشترک با سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی بویژه در حوزه خانواده و مشاوره ، اعلام داشت از اولویتهای این معاونت در زمینه فعالیت های همگانی، فضای مجازی می باشد و این معاونت  جهت همکاری با سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی در این زمینه آمادگی دارد.