دکتر جمالی نژاد به همراه چند تن از اعضای شورای پنجم در سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد حضور یافت.

دکتر جمالی نژاد به همراه چند تن از اعضای شورای پنجم در سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد حضور یافت.دکتر جمالی نژاد به همراه چند تن از اعضای شورای پنجم در سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد حضور یافت.

صبح روز گذشته دکتر مهدی جمالی نژاد ، شهردار منتخب شورای پنجم به همراه چند تن از اعضای این شورا در سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد حضور یافت .

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد؛ شهردار جدید یزد به همراه خانم ها عامری و جورابی و آقایان ابوترابی ، آزادی و نیکنام ، از اعضای شورای پنجم از سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد بازدید و در جریان فعالیت های این سازمان قرار گرفتند.

در ابتدای این جلسه مدیرعامل سازمان فاو شهرداری یزد ضمن گرامیداشت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله(ع) به معرفی سازمان و اهم فعالیت ها پرداخته و در ادامه گفت: فضای پردیس جنوب مستعد سرمایه گذاری برای فراهم کردن فضای تفریحاتی سالم مثل سالن ورزشی ، آمفی تئاتر و ...  برای استفاده عموم شهروندان می باشد که مستلزم حمایت و نگاه ویژه شهرداری می باشد.

در ادامه این دیدار، دکتر مهدی جمالی نژاد با ایراد سخنانی گفت: دغدغه من مسائل فرهنگی شهر است و سازمان فاو شهرداری در این حوزه زیر ذره بین می باشد، پیشنهاد بنده این است که باید رصدخانه فرهنگی داشته باشیم ، تا فعالیت های فرهنگی که توسط دستگاه های مختلف دولتی صورت می گیرد در یک راستا بوده و موازی کاری انجام نشود.

وی در ادامه سخنانش گفت : در این سازمان باید سه محور را در نظر داشته باشید، اینکه فعالیت ها مرزبندی شده باشد، منابع درآمدی مشخص بوده و اینکه شائبه ی سیاسی نداشته باشیم. باید در حوزه فرهنگی متخصصان برگزیده شوند تا با استفاده از راهبردهای نوین فضای شهر معنوی بانشاط باشد ، شما باید مصادیقی را انتخاب کنید که هیچ حاشیه ای نداشته باشد.

در ادامه این جلسه هرکدام از اعضای شورا نیز به ایراد سخنانی درباره دغدغه ها و مسائل فرهنگی شهر و همچنین طرح پیشنهاداتی در این باره پرداختند.

در انتها دکتر جمالی نژاد به همراه هیئت همراه از واحد های مختلف سازمان بازدید کردند.