دومین نشست هم اندیشی مجموعه روابط عمومی شهرداری یزد برگزار شد

دومین نشست هم اندیشی مجموعه روابط عمومی شهرداری یزد برگزار شد


دومین نشست هم اندیشی مجموعه روابط عمومی شهرداری یزد برگزار شد

✅ دومین نشست هم اندیشی مجموعه روابط عمومی شهرداری یزد برگزار شد
 
?? دومین نشست هم اندیشی مسئولین و کارشناسان روابط عمومی معاونت ها،  مناطق شهرداری و سازمان های وابسته به شهرداری با میزبانی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد برگزار شد.
 
?? عباس ملازینلی رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در این نشست با اشاره به اهمیت جایگاه روابط عمومی، بیان داشت: گستردگی فعالیت های مجموعه شهرداری و ارتباط مستقیم این نهاد با مردم شرایط را به نحوی رقم می زند که نقش ارتباط درون و برون سازمانی نسبت به سایر ارگان ها از اهمیت مضاعف تری برخوردار باشد. دشواری حضور فعال و حرفه ای دستگاه های فرهنگی در حوزه روابط عمومی نسبت به سایر نهادها محسوس تر است که همت مضاعف شما عزیزان را می طلبد.
 
?? وی در ادامه ضمن قدردانی از فعالیت قابل قبول فعالان روابط عمومی مجموعه شهرداری یزد، تصریح کرد: شما فعالان روابط عمومی باید بیش از پیش با توان افزایی فردی و هم افزایی جمعی در خط مقدم ارتباط با مردم قرار گرفته و جزئیات خدمات شایسته مجموعه شهرداری را با تنویر و ترمیم افکار عمومی به صورت گسترده اطلاع رسانی کنید و با افکارسنجی و نیازسنجی دقیق جامعه و همکاران مجموعه به خدمات ارائه شده آنچنان که مطلوب و شایسته همگان باشد، جهت دهید. 
 
??گفتنی است تعیین شعار ۹۸ شهرداری و ارزیابی روابط عمومی برتر مجموعه شهرداری یزد در دستور کار این نشست هم اندیشی قرار گرفت.