دعوت برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن

دعوت برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن


دعوت برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن

بسم رب الشهدا و الصدیقین
ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیروا ما بانفسهم
ایام الله دهه فجر یادآور پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران بر پایه آرمان های اسلامی و انقلابی حضرت امام خمینی (ره) در برابر رژیم شاهنشاهی است .
سی و چهار سال پیش در چنین روزهایی مردم خداجو و عدالتخواه ایران اسلامی دعوت امام خود را لبیک گفتند و با مشت های گره کرده کاخ شاه مخلوع را به لرزه در آوردند و با نثار خون خود شروعی دوباره برای تاریخ پر تلاطم کشورشان رقم زدند .
  ملت با بصیرت ایران اسلامی در سه دهه گذشته با حضور مؤثر خود در همه عرصه های ملی از رهبر و حکومت خود حمایت کردند و خط بطلان بر همه دسیسه ها و توطئه های نظام و انقلاب کشیدند .
و اینک پس از گذشت 34 سال حماسه آفرینی ملت ایران در برابر قدرت های شرق و غرب حساسیت شرکت در راهپیمایی 22 بهمن که نشان از وحدت و همدلی ملت و حمایت از ولایت مطلقه فقیه است صد چندان شده است ، چرا که ملت ایران در طول بیش از سه دهه همه تئوریسین ها و فتنه گران وابسته شرق و غرب را در هم کوبیده است و اکنون که شاهد رشد بیداری اسلامی در منطقه هستیم انقلاب اسلامی ایران الگویی برای دیگر کشورهای مسلمان منطقه شده است که خود زمینه دشمنی دو چندان مستکبران را علیه نظام فراهم آورده است .
سازمان فرهنگی ، ورزشی شهرداری یزد هم به سهم خود از همه مردم شریف و شهید پرور دارالعباده  یزد دعوت می کند که با حضور پر شور و گسترده خود در راهپیمایی 22 بهمن ندای رهبر فرزانه خویش را لبیک گویند و تجدید میثاقی دوباره با آرمان های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران داشته باشند .
بی تردید فریادهای ضد استکباری مردم دارالعباده در فضای شهر طنین انداز می شود و گوشه ای از خشم و انزجار ملت ایران را به گوش جهانیان می رساند ، باشد که شاهد رشد و اعتلای بیش از پیش ملت ایران در سایه حق تعالی ، ولی عصر (عج) و مقام عظمای ولایت ( مدظله العالی ) باشیم .
سازمان فرهنگی ، ورزشی شهرداری یزد
بهمن 91